📢

Ogłoszenia

185.000 zł

KAWALERKA NA SPRZEDAŻ!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 4/4 Cena ...

22 m² 8409.09 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 070

238.000 zł

Na sprzedaż 2 pokoje ,53 m2, balkon loggia,Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum ...

52.73 m² 4513.56 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 070

359.000 zł

M5 Osiedle Południe , 2 piętro, balkon Loggia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 p...

56.8 m² 6320.42 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 070

165.000 zł

2 pokoje, Centrum 40 m2, 1 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamieni...

40 m² 4125 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

240.000 zł

Mieszkanie pod bazę noclegową!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nierucho...

79.47 m² 3020.01 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 093

269.000 zł

Mieszkanie 2 pokoje ,1 piętro, 45 m 2 , Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojo...

46 m² 5847.83 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

280.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie w Centrum miasta!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Gotowe mieszkanie w centrum Włocławka! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone...

51.2 m² 5468.75 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 093

240.000 zł

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centru

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy...

50.58 m² 4744.96 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

733 510 054

1.149.000 zł

* Prestiżowy apartament M5 97 m2 | Smart Home

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

duże mieszkanie z tarasem | Szubin | apartament z klimatyzacją | mieszkanie z garażem | smart home | winda | Komfort dom...

112.83 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

575017070

645.711 zł

Nowe WYKOŃCZONE POD KLUCZ 2-pokojowe mieszkanie!

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Nowe <b>WYKOŃCZONE POD KLUCZ</b> 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż...

40.18 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

562.302 zł

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, <b>funkcjonalne miesz...

34.71 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

230.000 zł

Domek na działce 17 ar Pólko/Nasutów (10km Lublin)

Sprzedaż | Lubelskie | Niemce

Dom wolnostojący murowany ok. 60 m2 na działce ok. 1700 m2 w miejscowości Nasutów na granicy z miejscowością Pólko Tylk...

60 m² 4500 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

1.800.000 zł

Atrakcyjny Dom do mieszkania i biznesu

Sprzedaż | Lubelskie | Wólka

Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kolonia Świdnik Mały przy ul Mełgiewskiej na trasie Lublin -...

279 m² 6451.61 zł/m² 6 pokoje

Domy

814421079

630.000 zł

Duże mieszkanie 65m 3pok. Lubartów ul. Popiełuszki

Sprzedaż | Lubelskie | Lubartów

MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 P...

65 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

814421079

209.000 zł

Zadbana kawalerka w sercu Kraśnika.

Sprzedaż | Lubelskie | Kraśnik

Kraśnik, Aleje Niepodległości - gotowa do zamieszkania, zadbana kawalerka na 1 piętrze.Mieszkanie po generalnym remoncie...

38 m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

814421079

363.000 zł

1-pok/375tys zł/ładny widok/os.Na Stoku

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne m...

27.1 m² 13394.83 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.940 zł

Śródmieście: lokal biurowy 15,52m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy...

15.52 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.200.000 zł

Dom ze ścianą lasu - gotowy do wprowadzenia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom przy samym lesie | cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe Dąbie Wyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew...

150 m² 4 pokoje

Domy

792995800

410.000 zł

Tczew: 3 pokoje za 410 tys. zł! Idealne dla rodzin

Sprzedaż | Pomorskie

3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do PKP! Cena: 410 000 złTreść ogłoszenia:Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie ...

52.02 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

510789913

159.000 zł

M3 - Jadowniki Rycerskie - PARTER

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki...

51.8 m² 2 pokoje

Mieszkania

531030345

Facebook
Facebook