575 zł
Do wynajęcia <b>lokal biurowy</b> o <b>pow. 23 m2</b> w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu W...
23 m²
1 piętro
+48 793 000 555
10.000 zł
Do wynajęcia parterowy lokal użytkowy o ogólnej <b>pow. 112 m2</b> w ścisłym centrum Łodzi przy <b>al....
112 m²
+48 793 000 555
1.350.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego z zabudowani...
200 m²
6750 zł/m²
571 322 774
7.380.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w miejscowości Rychło...
616.5 m²
11970.8 zł/m²
571 322 774
120.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowo...
2000 m²
60 zł/m²
571 322 774
306.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
5100 m²
60 zł/m²
571 322 774
454.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
8100 m²
56.05 zł/m²
571 322 774
366.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
6100 m²
60 zł/m²
571 322 774
255.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
686 m²
371.72 zł/m²
571 322 774
240.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Radomsku, przy ul. Czyży...
2139 m²
112.2 zł/m²
343411101
85.000 zł
2000 m²
42.5 zł/m²
571 322 774
430.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscow...
9900 m²
43.43 zł/m²
343411101
155.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 431 obręb Pajęczno zlokalizowanej...
1900 m²
81.58 zł/m²
571 322 774
3.150.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek inwestycyjnych nr 10/2, 10/3, 10/4, ...
9055 m²
347.87 zł/m²
571 322 774
60.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicac...
10200 m²
5.88 zł/m²
571 322 774
449.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w gminie Dzia...
160 m²
2806.25 zł/m²
6 pokoje
571 322 774
439.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...
134 m²
3276.12 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
450.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Działoszyn, prz...
140 m²
3214.29 zł/m²
6 pokoje
571 322 774
1.220.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszyni...
264 m²
4621.21 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
1.900.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu domów z prywatnym basenem - idealn...
174 m²
10919.54 zł/m²
5 pokoje
571 322 774