234.396 zł
Mieszkanie 30,64 mkw z tarasem.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,64 mkw z tarasem położone ...
30.64 m²
2 pokoje
1 piętro
510789893
230.000 zł
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centr...
73.7 m²
3 pokoje
1 piętro
513383006
710 zł
Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625 Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak w domu. Na ...
170.11 m²
5 pokoje
797231625
370.000 zł
Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 836 m² w malowniczym Skrzeszewie (gmina Żukowo) - w otoczeniu lasów, ...
65 m²
3 pokoje
728767962
4.500 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe parter z dużym ogródkiem i tarasem. ul Wiązana.Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt AG...
80 m²
3 pokoje
501-724-826
1.006.314 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczn...
74.55 m²
13498.51 zł/m²
1 pokoje
2.500 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. ...
45.01 m²
55.54 zł/m²
2 pokoje
5 piętro
220.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Jastrzębce
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży 9 działek ...
3541 m²
62.13 zł/m²
1.390.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Długołęka
Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytk...
99.58 m²
13958.63 zł/m²
4 pokoje
1.250.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Kobierzyce
Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / ...
162.85 m²
7675.78 zł/m²
6 pokoje
849.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Skarszyn
Bez podatku PCC. Zakończenie prac - kwiecień/maj 2026r. BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o ...
119.96 m²
7077.36 zł/m²
4 pokoje
1.300.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Oborniki Śląskie
Inwestycja dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC. BESTATE Nier...
193.28 m²
6725.99 zł/m²
4 pokoje
1.125.799 zł
Nowe Wille - Vela Latina Pueblo BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wille w Dolores de Pacheco, w Murcji. Pow...
90.8 m²
12398.67 zł/m²
3 pokoje
2.500 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wro...
45 m²
55.56 zł/m²
2 pokoje
447.761 zł
Bungalow z prywatnym ogrodem w Urb. La Marina, Alicante, Costa Blanca BESTATE Nieruchomości oferuje ten piękny bu...
64 m²
6996.27 zł/m²
3 pokoje
2.400 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. ...
36 m²
66.67 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
1.400.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Ś...
77 m²
18181.82 zł/m²
4 pokoje
3.000 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Kąty Wrocławskie
Wynajmę przestrzenny i pięknie zaaranżowany apartament o powierzchni 82 m.kw, usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętr...
82 m²
36.59 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
920.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
47.6 m²
19327.73 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
598.000 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej...
43.3 m²
13810.62 zł/m²
2 pokoje