📢

Ogłoszenia

350.000 zł

Ogrodzona działka 917m2 Glinik

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Pańs...

917 m² 381.68 zł/m²

Działki

375.000 zł

Działka 25 ara, gm. Iwanowice- Sieciechowice

Sprzedaż | Małopolskie | Sieciechowice

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka o pow. 25,03 ara w miejscowości Sieciechowice gmin...

2503 m² 149.82 zł/m²

Działki

124.800 zł

Działka na sprzedaż 48 arów gm. Myślenice

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Działka 48 arów na sprzedaż w gminie Myślenice. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową dz. 1154/2 w Krzyszkow...

4800 m² 26 zł/m²

Działki

450.000 zł

Atrakcyjna działka budowlano rolna w gminie Skała

Sprzedaż | Małopolskie | Gołyszyn

Oferta sprzedaży działki w gminie Skała Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w gminie Skała, składającą si...

15000 m² 30 zł/m²

Działki

860.000 zł

Wygodne domy pod lasem w Podgórkach Tynieckich.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski | 202,10 m² | 2 segmen...

101.05 m² 8510.64 zł/m² 6 pokoje

Domy

600.000 zł

Nowoczesny dom w Morawicy

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Nowoczesny dom z atrakcyjnym widokiem | Morawica pod Krakowem | 2 niezależne budynki Szukasz nowoczesne...

110 m² 5454.55 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Dom za wzgórzu, widok na Kraków, 4 sypialnie

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

KOMFORTOWY DOM NA WZGÓRZU, W CICHEJ OKOLICY LIBERTOWA - 4 SYPIALNIE, GARAŻ - DZIAŁKA 7,5 a LOKALIZACJA: Libe...

184 m² 13586.96 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.200.000 zł

Dom w górach, duża działka, widoki, blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

KRZYSZKOWICE - DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY - DUŻA DZIAŁKA 17 AR - 18 KM OD OBWODNICY A4 LOKALIZACJA: Oferowany ...

376 m² 5851.06 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.097.000 zł

Przestrzenny dom w okolicach Mogilan.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

Przestronny dom z panoramą widokową i ogromnym potencjałem - Chorowice Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój...

139 m² 7892.09 zł/m² 7 pokoje

Domy

790.000 zł

Trzebunia - całoroczny dom z bali!

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Całoroczny dom z bali w malowniczej Trzebuni | 7,5 ara | Stan surowy zamknięty Oferujemy na sprzedaż urokliwy ...

174.96 m² 4515.32 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.119.000 zł

Domy wolnostojące Zwierzyniec

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Z...

159 m² 13327.04 zł/m² 5 pokoje

Domy

620.000 zł

Dom wolnostojący,111m2, Dojazdów, Kocmyrzów

Sprzedaż | Małopolskie | Dojazdów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojaz...

130 m² 4769.23 zł/m² 4 pokoje

Domy

699.000 zł

Dom na wsi, działka 8 ar, duży garaż

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

-------------- AKTUALIZACJA - REZERWACJA ------------------ KŁOKOCZYN GM. CZERNICHÓW - DOM NA WSI 100 m2, D...

115 m² 6078.26 zł/m² 5 pokoje

Domy

869.000 zł

Dom 98m2, Kraków koło Igołomskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. ...

123 m² 7065.04 zł/m² 4 pokoje

Domy

849.000 zł

Dom 98m2, Kraków koło Igołomskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

123 m² 6902.44 zł/m² 4 pokoje

Domy

690.000 zł

Dom wolnostojący w stanie surowym - Bębło - 130m2

Sprzedaż | Małopolskie | Wielka Wieś

Dom jednorodzinny z garażem - Bębło - okolice Krakowa Stan surowy otwarty - 129,93m2 pow. użytkowa, działka 3,8 ...

187 m² 3689.84 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.295.000 zł

Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogóde...

150 m² 8633.33 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.500.000 zł

Dom nad jeziorem z dużą działką widokową.

Sprzedaż | Małopolskie | Stryszów

Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natu...

62 m² 24193.55 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.150.000 zł

DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY INWESTYCJA

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość...

220 m² 9772.73 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.150.000 zł

Nowe domy zabudwa bliźniaczej Zabierzów

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko ...

161.73 m² 7110.62 zł/m² 4 pokoje

Domy

Facebook
Facebook