📢

Ogłoszenia

68.000 zł

Teofilów - hala na parterze, moduł 3600 m2 TEOPARK

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia powierzchnia<b> magazynowo - produkcyjna 3600 m2</b> w północno - zachodniej części Łodzina ter...

3600 m²

Lokale

+48 793 000 555

102.000 zł

Teofilów - hala 5400 m2, parter TEOPARK

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia <b>hala magazynowo - produkcyjna o pow. 5400 m2</b> w północno - zachodniej części Łodzina tere...

5400 m²

Lokale

+48 793 000 555

1.450 zł

Mała kawalerka w centrum

Wynajem | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

20 m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

796785785

9.258 zł

Magazyn z windą towarową 490 m2

Wynajem | Podlaskie | Białystok

487 m²

Lokale

575677996

320.000 zł

Lokal w zadbanej oficynie / KW - mieszkanie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!!...

25.5 m² 12549.02 zł/m² 1 pokoje

Lokale

320.000 zł

Mieszkanie do adaptacji / Stare Podgórze

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. ...

25.5 m² 12549.02 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

1.906 zł

Śródmieście: lokal biurowy 15,25m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,25 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy...

15.25 m² 4 piętro

Lokale

731321117

6.299 zł

Mokotów: studio nagrań 62,99m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: studio nagrań o pow.62,99m2 na poziomie -1 w budynku użytkowym na warszawskim Mokotowie, w okol...

62.99 m² -1 piętro

Lokale

731321117

240.000 zł

2 pokoje z garażem i ogródkiem – Włocławek, parter

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż: Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe - Włocławek, 56 m², parter, garaż, ogródek.Z przyjemnoś...

56 m² 2 pokoje

Mieszkania

510789893

2.400 zł

LOKAL BIURO DO WYNAJĘCIA CENTRUM KRAKOWA

Wynajem | Małopolskie | Kraków

LOKAL NA BIURO, KANCELARIE, GABINET - KROWODRZA * zdjęcia należą do Właściciela oferty Mam przyjemność ...

54 m² 44.44 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Lokale

1.900 zł

Jacuzzi, 45m2, ogródek Michałowice

Wynajem | Małopolskie | Michałowice

Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchen...

40 m² 47.5 zł/m² 2 pokoje

Lokale

3.500 zł

LOKAL DO WYNAJĘCIA DO WŁASNEJ ARANŻACJI -RUCZAJ

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal do wynajęcia do własnej aranżacji - Ruczaj Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje przyszłego najemcy. ...

70 m² 50 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Lokale

7.000 zł

LOKAL DO WYNAJĘCIA PRZYCHODNIA-GABINET-SALON

Wynajem | Małopolskie | Kraków

NOWY LOKAL DO WYNAJĘCIA - PRZYCHODNIA - GABINET - SALON - LECZNICA - PRACOWNIA Mam przyjemność zaoferować Państwu ...

165 m² 42.42 zł/m² 7 pokoje

Lokale

2.600.000 zł

Karczma nad Zalewem Kryspinów!

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Na sprzedaż - Karczma Kryspinów nad Zalewem Kryspinów Cena: 2 600 000 PLN Powierzchnia budynku: 371,6 m² ...

371.6 m² 6996.77 zł/m²

Lokale

350.000 zł

3395m2 , Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

* zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka 3395m2 Nowa Wieś Szlachecka gmina Czernichów. ...

3395 m² 103.09 zł/m²

Działki

470.000 zł

Centrum Iwanowic Włościańskich, Dom lub lokal

Sprzedaż | Małopolskie | Iwanowice Włościańskie

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W ...

75 m² 6266.67 zł/m² 2 pokoje

Lokale

3.199.000 zł

pozwolenie na 12 domów, fundamenty, media, MNIKÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka z rozpoczętą inwestycją budowy 12 domów w Mnikowie g...

6255 m² 511.43 zł/m²

Działki

370.000 zł

działka 1000m2, Kraków os. WADÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budo...

986 m² 375.25 zł/m²

Działki

350.000 zł

Ogrodzona działka 917m2 Glinik

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Pańs...

917 m² 381.68 zł/m²

Działki

375.000 zł

Działka 25 ara, gm. Iwanowice- Sieciechowice

Sprzedaż | Małopolskie | Sieciechowice

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka o pow. 25,03 ara w miejscowości Sieciechowice gmin...

2503 m² 149.82 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook