📢

Ogłoszenia

680.000 zł

3 pokojowe os Kazimierzowskie.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Osiedle Kazimierzowskie - 3-pokojowe mieszkanie 55,54 m² z dwoma balkonami, tuż przy Plantach Bieńczyckich Na...

55.54 m² 12243.43 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

990.000 zł

Wyjątkowa nieruchomość z historią – Grodziszcze Ko

Sprzedaż | Dolnośląskie | Stoszowice

Oferuję na sprzedaż unikatową posiadłość położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Grodziszcze Kolonia, w o...

400 m² 15 pokoje

Domy

72.000 zł

Dziełka rolna w Borowcu gm. Ciepielów pow. lipski.

Sprzedaż | Mazowieckie | Ciepielów

Działka rolna o pow. 1,20 ha (12000 m2) z dojazdem drogą utwardzoną w m. Borowiec gm. Ciepielów pow. lipski woj. mazow...

12000 m² 6 zł/m²

Działki

814421079

340.000 zł

Duże, przestronne mieszkanie z klimatem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Klimatyczne mieszkanie z duszą | 67,2 mkw | parking | Nakło nad NoteciąWyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kami...

74.9 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

508332248

220.000 zł

Działka usługowo-mieszkalna 5 km od Pruszcza!!!

Sprzedaż | Pomorskie

Działka budowlana z funkcją usługową - idealna pod dom i działalność | Grabiny-Zameczek, 5 km od Pruszcza GdańskiegoNa s...

1630 m²

Działki

728767962

1.250.000 zł

Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskieg...

100 m² 12500 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

360.000 zł

Duże mieszkanie blisko centrum z parkingiem.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Nakle nad Notecią - 70,6 m²Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni ...

81.5 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

508332248

225.000 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA 9 ARÓW JEZIORZANY UZBROJONA

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

DZIAŁKA BUDOWLANA / 9 ARA / PŁASKA / SPOKOJNA OKOLICA / JEZIORZANY / GMINA LISZKI / POWIAT KRAKOWSKI ✅ Dane tec...

900 m² 250 zł/m²

Działki

3.000 zł

LOKAL USŁUGOWY HANDLOWY MNIKÓW PARKING 82M2

Wynajem | Małopolskie | Liszki

LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-MAGAZYNOWY / DO WYNAJĘCIA / 82 M2 / Z POTENCJAŁEM NA RÓŻNORODNE DZIAŁALNOŚCI / CENTRUM MNIKOWA...

82 m² 36.59 zł/m² 3 pokoje

Lokale

370.000 zł

DOM 192 M2 STAN SUROWY 7 POKOI WIDOK RUPNIÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Rupniów

DOM / 192,19 M2 / 7 POKOI / 2 ŁAZIENKI / STAN SUROWY / RUPNIÓW / GMINA WIEJSKA LIMANOWA / POWIAT LIMANOWSKI KTO M...

192.19 m² 1925.18 zł/m² 7 pokoje

Domy

669.000 zł

2 POKOJE 36M RAKOWICKA INWESTYCYJNE BLISKO CENTRUM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE / 36 M² / 1 PIĘTRO / JASNE WNĘTRZE / GALERIA KRAKOWSKA / DWORZEC GŁÓWNY/ KRÓTKI NAJEM / KOMÓRKA LOKATORSKA /...

35.85 m² 18661.09 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.458.000 zł

M 72-M2 4 POK APARTAMENT GARDEROBA BALKON ŻABINIEC

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

APARTAMENT / 71,8 M2 / 4 POKOJE / 3 PIĘTRO / ŻABINIEC / UMEBLOWANE / KOMÓRKA LOKATORSKA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ ...

71.82 m² 20300.75 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.750.000 zł

Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mie...

125.37 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

660244448

749.000 zł

Przestronny dom w cichej okolicy!

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Izabella Paprocka570 097 070Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania przestronny do...

300 m² 9 pokoje

Domy

570097070

185.000 zł

Mieszkanie ponad 50 m2 Ojrzanowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - 52 m².Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 52 m², położo...

52.24 m² 2 pokoje

Mieszkania

576440755

359.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m², w centrum miasta. Lokal składa si...

61 m² 5885.25 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

420.000 zł

Apartament inwestycyjny typu studio obok Zakrzówka

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *Zdjęcia należą do właściciela ofert...

23.65 m² 17758.99 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

520.000 zł

PRZESTRONNE MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Ewelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693    Przestronne mieszkanie w kamienicy | obręb fabr...

125.62 m² 4 pokoje

Mieszkania

573087693

83.000 zł

Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wra

Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów

Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 ...

26 m² 3192.31 zł/m² 1 pokoje

6.500.000 zł

Historyczny Pałac w Radoszewnicy

Sprzedaż | Śląskie | Radoszewnica

Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż...

940 m² 6914.89 zł/m²

Facebook
Facebook