📢

Ogłoszenia

1.420.000 zł

Świetnie urządzony blizniak w Zielonkach

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedl...

120 m² 11833.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

470.000 zł

Centrum Iwanowic Włościańskich, Dom lub lokal

Sprzedaż | Małopolskie | Iwanowice Włościańskie

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W ...

75 m² 6266.67 zł/m² 2 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Dom wolnostojący, na 11 arowej działce.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od...

343.6 m² 7275.9 zł/m² 6 pokoje

Domy

899.000 zł

Nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Małopolskie

*część zdjęć w ofercie należy do właściciela domu Nowoczesne domy wolnostojące 7min od Krakowa - spokój, przestrzeń...

140 m² 6421.43 zł/m² 5 pokoje

Domy

595.000 zł

Dom w spokojnej okolicy Jeziora Dobczyckiego.

Sprzedaż | Małopolskie | Stojowice

Dom idealny dla młodej rodziny - w sąsiedztwie Jeziora Dobczyckiego Szukacie miejsca na wspólne życie z dala od ...

155 m² 3838.71 zł/m² 5 pokoje

Domy

899.000 zł

Dom na wsi, duża działka 30 km od Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Pojałowice

DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejs...

265 m² 3392.45 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.649.000 zł

Gotowy dom, wolnostojący, Słomniki, taras, basen

Sprzedaż | Małopolskie | Polanowice

Piękny, wolnostojący, funkcjonalny dom w Polanowicach, gm Słomniki na sprzedaż. Oferuję na sprzedaż dom z dużą dz...

274.5 m² 6007.29 zł/m² 5 pokoje

Domy

899.000 zł

Nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Małopolskie

140 m² 6421.43 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.800.000 zł

Dom z lokalem usługowym do wykończenia

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Dom na sprzedaż z lokalem usługowym - Brzozówka Na sprzedaż dom o po...

205 m² 8780.49 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.640.000 zł

Dom dwurodzinny, Wzgórza Krzesławickie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mies...

269.6 m² 6083.09 zł/m² 6 pokoje

Domy

595.000 zł

Dom z widokiem na Jezioro Dobczyckie.

Sprzedaż | Małopolskie | Stojowice

Dom z widokiem na Jezioro Dobczyckie - Twoje miejsce w sercu natury Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę s...

155 m² 3838.71 zł/m² 5 pokoje

Domy

3.200.000 zł

Dom z potencjałem inwestycyjnym- Krk Płaszów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na ...

300 m² 10666.67 zł/m² 7 pokoje

Domy

3.200 zł

Kameralne mieszkanie blisko centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanow...

52 m² 61.54 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

5.200 zł

Browar Lubicz, świetne wie sypialnie z garażem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku ...

77 m² 67.53 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.500 zł

3 pokojowe, 85m2, Osiedle Na Stoku,

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stok...

80 m² 31.25 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.500 zł

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bronowice Mieszkanie o powierzc...

55 m² 45.45 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Kapucyńska, 2 pokoje, Centrum, wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Z przyjemnością zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania na ul. Kapucyńskiej, w dzielnicy Stare Miasto , w n...

60 m² 50 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

4.600 zł

Wygodny elegancki apartament w centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybk...

52 m² 88.46 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.500 zł

ul. Nowohucka - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Nowohucka, Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ...

40.5 m² 61.73 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

4.000 zł

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - Ul.Lubicz

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażon...

45 m² 88.89 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook