3.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
* Zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, Ruczaj ( Lub...
39 m²
76.92 zł/m²
2 pokoje
660.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje...
50.2 m²
13147.41 zł/m²
2 pokoje
6 piętro
615.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położon...
40.23 m²
15287.1 zł/m²
2 pokoje
669.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | 30,76 m² | ul. Sołtysowska - Osiedle Symbioza N...
30.76 m²
21749.02 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
520.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Liszki
MNIKÓW - 4 POKOJE - OGRÓDEK - MIEJSCA PARKINGOWE * zdjęcia należą do Właściciela oferty Sprzedaż na ...
59.88 m²
8684.03 zł/m²
4 pokoje
775.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m² na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To napraw...
52.88 m²
14655.82 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
410.152 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku ...
27.38 m²
14979.99 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
890.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy ...
61.18 m²
14547.24 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
747.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
BLISKO KRAKOWA / KOMFORTOWE 3 POKOJE / OGRÓDEK / ZIELEŃ / CISZA / BEZCZYNSZOWE Mam przyjemność zaof...
74.12 m²
10078.25 zł/m²
3 pokoje
790.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Czyżyny - 3 pokoje | 63,3 m² | balkon | piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezen...
63.3 m²
12480.25 zł/m²
3 pokoje
5 piętro
759.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
POŁOWA DOMU | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I PROKOCIM Do sprzedaży mieszkanie (połowa domu) o powierzchni użytkowej 7...
69.44 m²
10930.3 zł/m²
2 pokoje
860.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² | ul. Wrocławska, Kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzed...
115 m²
7478.26 zł/m²
5 pokoje
415.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Proszowice
* zdjęcie należą do właściciela oferty 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Mikołaja Kopernika - Proszowice ...
55.15 m²
7524.93 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
930.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2...
38.5 m²
24155.84 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
820.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka
* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wie...
37 m²
22162.16 zł/m²
2 pokoje
1.699.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zapraszam do wspaniałego apartamentu, 3 pokoje, ogromny, widokowy taras Mieszkanie posiada 65,89 m², składają...
65.74 m²
25844.23 zł/m²
3 pokoje
7 piętro
950.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomośc...
54.5 m²
17431.19 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
559.950 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki
Przestronne mieszkanie w Zielonkach - Cicha i zielona okolica, gotowe do zamieszkania! Cena: 559 950zł Zaprasz...
51.5 m²
10872.82 zł/m²
2 pokoje
550.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: Osi...
33.95 m²
16200.29 zł/m²
1 pokoje
7 piętro
518.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
KAWALERKA INWESTYCJA ŚWIETNA LOKALIZACJA Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow. 23,30m2 z dodatkową powier...
23.3 m²
22231.76 zł/m²
1 pokoje
2 piętro