📢

Ogłoszenia

4.950 zł

Mokotów: biuro serwisowane dla 3 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia:3-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okoli...

14 m² 4 piętro

Lokale

731321117

480.000 zł

Mieszkanie Inwestycyjne Białystok

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

52.6 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

576070703

3.300 zł

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-p

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mi...

42 m² 78.57 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

3.300 zł

Wynajem | Małopolskie | Kraków

40 m² 82.5 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

3.300 zł

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposaż...

42 m² 78.57 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

3.300 zł

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem – Salwator,

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone ...

42 m² 78.57 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

795.000 zł

3 pokoje, klimatyzacja, widok, świetna lokalizacja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja p...

63.26 m² 12567.18 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

115.000 zł

Lokal handlowy 18 m² Gdańsk Przywidzka-TOP LOK.

Sprzedaż | Pomorskie | Gdańsk

Na sprzedaz lokal handlowo uslugowy 18 m² Gdansk ul Przywidzka 9Idealna okazja inwestycyjna Lokal handlowo uslugowy o po...

18 m²

Lokale

728767962

3.350 zł

Śródmieście: lokal biurowy 33,50 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,50 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul....

33.5 m² 2 piętro

Lokale

731321117

2.963 zł

Śródmieście: lokal biurowy 49,39m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Plac...

49.39 m² 1 piętro

Lokale

731321117

10.208 zł

Bielany: magazyn/warsztat 319m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa Do wynajęcia:319 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,...

319 m²

Lokale

731321117

980 zł

Praga Północ: lokal biurowy 16,91m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,91 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze ...

16.91 m² 2 piętro

Lokale

731321117

900.000 zł

Idealnae miejsce dla inwestycji i relaksu

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Działka inwestycyjna nad morzem - pozwolenie na 6 domków | widok na latarnię | ogrodzona | media doprowadzone | możliwoś...

3001 m²

Działki

720885520

1.421 zł

Praga Północ: lokal biurowy 21,20n2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ...

21.2 m² 1 piętro

Lokale

731321117

110.000 zł

Działka budowlana niedaleko lasu i jeziora

Sprzedaż | Wielkopolskie

Na sprzedaż działka budowlana  o powierzchni 939 mkw. w miejscowości Kalina gm. Gniezno na nowo powstającym osiedlu. Wła...

939 m²

Działki

798857383

7.145.000 zł

Atrakcyjna nieruchomość usługowa w Brzeziu 1,19 ha

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

NIERUCHOMOŚĆ Z PRZEZNACZENIEM POD KOMERCJE Lokalizacja na obrzeżach Krakowa w Brzeziu niedaleko Centr...

11900 m² 600.42 zł/m²

Działki

289.000 zł

M-4 ul. Turystyczna, Jastrzębie Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po te...

55.7 m² 5188.51 zł/m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

235.000 zł

M-5 ul.mZielona, Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie M-5, niski blok, 4 piętro. ul. Zielona w Jastrzębiu-Zdroju. Okna PCV, duży balkon, do miesz...

64 m² 3671.88 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

620 zł

Warszawa Włochy: lokal usługowo-handlowy 36,50 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i A...

36.5 m²

Lokale

731321117

4.500 zł

Śródmieście:biuro serwisowane na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w o...

10 m² 2 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook