550.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: Osi...
33.95 m²
16200.29 zł/m²
1 pokoje
7 piętro
518.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
KAWALERKA INWESTYCJA ŚWIETNA LOKALIZACJA Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow. 23,30m2 z dodatkową powier...
23.3 m²
22231.76 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
890.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
* zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować a...
58.4 m²
15239.73 zł/m²
5 pokoje
1 piętro
787.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna...
35.8 m²
21983.24 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
1.599.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kościelisko
Apartament Kościelisko z własną strefą SPA! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o ...
83.67 m²
19110.79 zł/m²
3 pokoje
1.290.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku ni...
65.16 m²
19797.42 zł/m²
3 pokoje
830.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 ...
50.12 m²
16560.26 zł/m²
2 pokoje
1.134 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 81,04 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochac...
81.04 m²
3 piętro
731321117
650.000 zł
"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec 513 383 101 Oferta tylko w naszym biurze!!!Do sprzedania prz...
119.3 m²
4 pokoje
1 piętro
513383101
549.000 zł
Opis nieruchomości:Na sprzedaż dwa domy znajdujące się na działce o powierzchni 767m w poszukiwanej lokalizacji w samym ...
120 m²
7 pokoje
510789908
380.000 zł
Na sprzedaż: Lokal Handlowo-Usługowy w Centrum MalborkaOferujemy do sprzedaży przestronny lokal handlowo-usługowy o powi...
70 m²
728713127
499.888 zł
"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz793 775 800 OFERTA SKIEROWANA DLA INWESTORÓW !...
1200 m²
10 pokoje
793775800
74.999 zł
Kawalerka - niska cena - okolice KcyniiNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,83mkw. położona na pierwszym piętrze w mie...
22.83 m²
1 pokoje
1 piętro
793773800
11.797 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach...
120.38 m²
8 piętro
731321117
31.250 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 25 osób na 4 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotow...
112 m²
4 piętro
731321117
32.500 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 26 osób na 3 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotow...