📢

Szukaj: Kujawsko-pomorskie

320.000 zł

Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Libelta, na 4. piętrze w bloku na terenie zamkniętym. Budynek znajduje s

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Libelta, na 4. piętrze w bloku na terenie zamkniętym. Budynek z...

39 m² 8205.13 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

52 329 03 90

821.898 zł

Komfortowe 65 m² z garderobą i tarasem - Zaświat

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Zaświat ! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow...

65.23 m² 12600 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

52 3290390

549.000 zł

Atrakcyjne M-5 ul. Wańkowicza - Fordon

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 74,14 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku na o...

74.14 m² 7404.91 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

52 3290390

740.000 zł

Tylka u Nas !! , komfortowe M-5 , 116 m2 w Cetrum.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - 116 m², centrum miasta Zapraszamy do zapoznania s...

116.14 m² 6371.62 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

52 329 03 90

396.000 zł

Mieszkanie 74 m2 Bocianowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,56 m2, położone na parterze w budynku przy ul. Bocianowo. ...

77.65 m² 5099.81 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

52 3290390

359.000 zł

Mieszkanie dwupoziomowe z dużą działką - Chomętowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Chomętowo

Na sprzedaż sło neczne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,33 m2 m2 położone w budynku dwurodzinny...

97.33 m² 3688.48 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

52 3290390

379.000 zł

Nowe mieszkanie w sercu miasta

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

 Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy | Centrum miastaZ przyjemnością prezentuję niezwykle klimatyc...

44.4 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

798857340

849.000 zł

Можливість придбання іноземця

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Унікальна можливість!!!Будинок із чарівним садом - Нємч, престижне розташування поблизу БидгощаМаю честь представити уні...

114.7 m² 3 pokoje

Domy

798857340

399.000 zł

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane...

46.5 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

798857340

165.000 zł

Dwupokojowe mieszkanie w Sępólnie Krajeńskim!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 41,52 m² z piwnicą 2,46 m² i garażem 8,97 m² w Sępólnie Krajeńskim! Blisko centrum! Spokojna okolica!Na sprze...

52.95 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

576668300

449.000 zł

Dom i kawalerka z ogrodem. Aleksandrów Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

!!! UWAGA !!!!!! DUŻA OBNIŻKA CENY !!!!!! TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Dom wolnostojący 150 mkw z kawalerką i pięknym ogrode...

150 m² 4 pokoje

Domy

510789893

850.000 zł

Rewelacyjny dom z dużą działką 947 mkw.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Rewelacyjny dom na dużej działce. Zapraszam! Atutem tego domu jest wyremontowany dom do zamieszkania w bajecznym stylu.D...

47 m² 2 pokoje

Domy