📢

Ogłoszenia

199.000 zł

Poczesna, ul. Łąkowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. przedstawia ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w miejsco...

11286 m² 17.63 zł/m²

Działki

343411101

399.000 zł

Popów, Wieluńska| Działka inwestycyjna na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Popów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Popów przy ul...

7465 m² 53.45 zł/m²

Działki

571 322 774

100.000 zł

Popów, Wieluńska | Działka budowlana na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Popów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Popów przy ul. Wie...

1350 m² 74.07 zł/m²

Działki

571 322 774

179.000 zł

Częstochowa, ul. Białostocka | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Częstoch...

512 m² 349.61 zł/m²

Działki

343411101

310.000 zł

Truskolasy ul. Kamienna | Działka w centrum

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Trusko...

6537 m² 47.42 zł/m²

Działki

571 322 774

499.000 zł

Kuźnica Stara, ul. Strażacka | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poraj

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej nr 210 położonej w Kuź...

9549 m² 52.26 zł/m²

Działki

343411101

3.500.000 zł

Częstochowa, ul. Koksowa i Hantkego | Działka

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dużej działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Częstoc...

23910 m² 146.38 zł/m²

Działki

343411101

730.000 zł

Mirów, ul. Mirowska | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych nr 9/5 i 10/5 położonych...

5587 m² 133.35 zł/m²

Działki

343411101

1.344.000 zł

Częstochowa, ul. Mazowiecka | Działka

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 34/1, 32 położonej w Częs...

4174 m² 321.99 zł/m²

Działki

343411101

892.600 zł

Kłobuck, Rómmla | Działka inwestycyjna na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w Kłobucku przy ul...

4463 m² 200 zł/m²

Działki

571 322 774

1.291.500 zł

Kłobuck, ul. Szkolna | Działki budowlane

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek o nr ewid. 465/2, 465/3...

18552 m² 56.6 zł/m²

Działki

343411101

780.000 zł

Częstochowa, ul. Henryki | Działka pod zabudowę

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Częstochowie...

2284 m² 347.64 zł/m²

Działki

343411101

229.000 zł

Zimnowoda | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Lipie

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Zimnow...

15400 m² 14.87 zł/m²

Działki

571 322 774

150.000 zł

Kalej ul. Wręczycka | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kalej ...

3000 m² 50 zł/m²

Działki

571 322 774

173.000 zł

Kłobuck, ul. Wojska Polskiego |Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na sprzedaż działkę znajdującą się w Kłobucku przy ulicy Wojska Polskiego - nr dzi...

1471 m² 117.61 zł/m²

Działki

571 322 774

175.000 zł

Poczesna | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Poczesnej - nr 425/...

1328 m² 131.78 zł/m²

Działki

571 322 774

220.000 zł

Kamyk, ul. Brzechwy | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Kamyku - nr 952 obr...

958 m² 229.65 zł/m²

Działki

571 322 774

246.000 zł

Kłobuck, ul. Wojska Polskiego |Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

2258 m² 108.95 zł/m²

Działki

571 322 774

1.950.000 zł

Częstochowa, ul. Prosta | Działka inwestycyjna

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 85 zlokalizowanej w Częstochowie ...

1432 m² 1361.73 zł/m²

Działki

343411101

155.000 zł

Pajęczno ul. Długa | Działka budowlana na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 431 obręb Pajęczno zlokalizowanej...

1900 m² 81.58 zł/m²

Działki

571 322 774

Facebook
Facebook