📢

Szukaj: Kujawsko-pomorskie

200.000 zł

Działka budowlana z widokiem na polany!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Mateusz Geszczyńskitel: 798 857 370Oferuję Państwu działkę, położonych w pięknej miejscowości w Borach Tucholski...

2400 m²

Działki

798857370

70.000 zł

Polany w lesie! Bory Tucholskie! Głusza!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Łąki w lesie! Bory Tucholskie!Tylko u Nas!Na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Lipinki gmina Warlubie,...

8600 m²

Działki

798857370

1.149.000 zł

Dom: dwa mieszkania i przestrzeń na działalność

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom z potencjałem | 268,99 m² | 1044 m² działki | Żnin Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy komfort prywatnego domu ...

268.99 m² 8 pokoje

Domy

696909514

449.000 zł

Po remoncie-od zaraz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Małgorzata  Biskup  660244448Na  Sprzedaż w naszym biurze!Polecam  3 pokojowe  mieszkanie po generalnym remoncie. Balkon...

47.3 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

660244448

315.000 zł

* 2 działki z WZ z domkiem - Jezioro Wąsosz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

działka Wąsosz | działki Wąsosz na sprzedaż | Wąsosz gmina Szubin | działki blisko Bydgoszczy | działka nad jeziorem | d...

1692 m²

Działki

575017070

90.025 zł

Działki 1385 m² i 1926 m² w leśnej otulinie z WZ

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

WYJĄTKOWA OKAZJA - TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI W SERCU NATURY (MĄKOSZYN)Marzysz o domu w otoczeniu lasów, gdzie cisza i spokó...

1385 m²

Działki

537750355

106.000 zł

Ładna działka rekreacyjna w Drzewcach

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD położona w spokojnej i zielonej okol...

35 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

797230948

5.500 zł

Górzyskowo lokal idealny na biuro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Na wynajem przestronny lokal użytkowy na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m², idealny na biura, kancelarię, biuro r...

158 m²

Lokale

666167722

310.000 zł

Przestronne, mieszkanie w sercu Żnina– I piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Wyjątkowe 68m2, słoneczne mieszkanie w sercu Żnina - inwestycja z potencjałem!Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie...

68.1 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

537750355

278.000 zł

centrum, duża loggia, dobra inwestycja

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

KontaktMałgorzata Łapińska-Kemnitz797 231 125Mam przyjemność przedstawić kawalerkę o pow. 36,66 m kw. położoną w Bydgosz...

36.66 m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

797231125

70.000 zł

Działka ROD - dwupoziomowy domek!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Działka Bydgoszcz MIEDZYŃ 300 mkw.Działka ROD Mam do zaoferowania kaskadową działkę rekreacyjną o powierzchni 300 mkw. N...

300 m²

Działki

797231329

299.000 zł

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie w centrum!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 61,87 m², garaż 22 m² oraz działka 200 m² z domkiem letniskowym 35 m² w Więcborku! Blisko centrum! Spokojna o...

61.87 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

576668300

109.000 zł

ROD 76m2 do remontu Niemcz gm. Osielsko

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

TYLKO U NASROD Jagódka |Dom ok. 76m2 do remontu | Niemcz, gm. Osielsko*****Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu!Mam ...

430 m²

Działki

797231329

260.000 zł

Działka w centrum osiedla

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

*Koronowo - urokliwe miasteczko zlokalizowane nad Zalewem Koronowski czyli mekka dla wodniaków, żeglarzy, wędkarzy i każ...

1432 m²

Działki

608170066

95.000 zł

Ekstra działka budowlana.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Tylko w naszym biurze.- BARDZO DOBRA CENA - niespełna 78zł/m2Szukasz działki budowlanej - to dobrze trafiłeś. Działka pł...

1224 m²

Działki

608170066

110.000 zł

Zespół kilkunastu działek budowlanych

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

W naszym biurze Mam dla ciebie ofertę kilkunastu działek budowlanych. Pełne uzbrojenie w pobliżu. Na każdą działkę wydan...

1000 m²

Działki

608170066

587.600 zł

Tylko u Nas II Działka blisko lasu - Niemcz!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1130 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach ...

1130 m²

Działki

608170066

789.000 zł

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Bardzo gustowne, dwupoziomowe mieszkanie z pięknym widokiem na tereny leśne. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie dz...

91 m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

608170066

60.000 zł

Garaż murowany, ocieplony, prąd, kanał

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dzień dobryMam przyjemność polecić Państwu murowany garaż z ocieplonym stropem, kanałem naprawczym, własnym prądem i lic...

16.3 m²

Lokale

666167722

20.000 zł

Hala 1000 m² – Okole – Blisko S5 i Centrum!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Na wynajem funkcjonalna hala o powierzchni 1000 m², położona w dzielnicy Okole, w doskonałej lokalizacji logistycznej - ...

1000 m²

Lokale

608170066

Facebook
Facebook