280.000 zł
Przestronne M4 z balkonem, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszka...
65 m²
3 pokoje
1 piętro
510789935
360.000 zł
Działka budowlano-usługowa 2430 m² - Malbork, Kałdowo, ul. TczewskaNa sprzedaż działka nr 1/3 o powierzchni 2430 m², poł...
2430 m²
510789935
648.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjon...
35 m²
18514.29 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
1.900 zł
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o <b>pow. 100 m2</b> w centrum Nowosolnej.Wejście do lokalu bezpośrednio...
100 m²
1 piętro
+48 793 000 555
2.952 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 55,19 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotow...
55.19 m²
5 piętro
731321117
4.119 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 77 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicac...
77 m²
5 piętro
731321117
1.979 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okoli...
37 m²
4 piętro
731321117
1.284 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl....
24 m²
5 piętro
731321117
4.529 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okoli...
84.66 m²
3 piętro
731321117
8.132 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicac...
152 m²
4 piętro
731321117
59.900 zł
Działka ROD Wudzyn - Dobra cena !!!*****Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu!Mam przyjemność zaprezentować Państwu d...
360 m²
797231329
2.980.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny...
208 m²
14326.92 zł/m²
7 pokoje
849.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m² | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. ...
56.4 m²
15053.19 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
640.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35...
35.31 m²
18125.18 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
978.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży now...
62.62 m²
15618.01 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
7.098 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 507 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Biał...
507 m²
4 piętro
731321117
9.200 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo O...
16.4 m²
12 piętro
731321117
150 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. S...
15 m²
1 piętro
731321117
6.600 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolic...
12.9 m²
1 piętro
731321117
100 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: nowoczesna sala konferencyjna dla 6 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w oko...
9 m²
3 piętro
731321117