📢

Ogłoszenia

499.000 zł

Słoneczne 55m2 na Bacieczkach.

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

55 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510535310

890.000 zł

Dom 190 m² w stanie surowym – duża działka 5000 m²

Sprzedaż | Podlaskie

190 m² 7 pokoje

Domy

577112912

750.000 zł

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 arów w miejscowości Mników (gm. Liszki), położona w wyjątkowo malowniczej okolicy - tuż pr

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 arów w miejscowości Mników (gm. Liszki), położona w wyjątkowo malowniczej okolicy ...

3000 m² 250 zł/m²

Działki

+48 512 532 892

465.000 zł

Okólna, widok na zieleń. Do generalnego remontu

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zloka...

37 m² 12567.57 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

970.000 zł

KLIMATYCZNE, ZADBANE 3-POKOJOWE Z BALKONEM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atra...

74.36 m² 13044.65 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

620.000 zł

„103 m² klimatu w sercu Oleśnicy – mieszkanie w ka

Sprzedaż | Dolnośląskie

Prezentuję Państwu przestronne, jasne mieszkanie w samym sercu Oleśnicy.Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z ...

103 m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

578199800

193.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana na skraju lasu

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną przeznaczo...

1399 m²

Działki

533870490

497.000 zł

Tylko u nas! Urokliwy Domek w Sercu Kaszub.

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż urocze domki z dala od zgiełku i miasta w m...

35 m² 3 pokoje

Domy

533870490

780.000 zł

WARSZTAT SAMOCHODOWY NA ATRAKCYJNEJ DZIAŁCE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

 Na sprzedaż funkcjonujący warsztat samochodowy w Więcborku - z potencjałem inwestycyjnym!Oferujemy na sprzedaż nierucho...

100.8 m²

Lokale

797231179

74.000 zł

Działka z WZ i 100%uzbrojenie w Smętowo Graniczne

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż Działkę Budowlaną (86/8) o powierzchni 104...

1040 m²

Działki

513383146

862.500 zł

Przestronne 4 pokojowe!

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow 513 383 108                          BLISKO CENTRUM/ DOSKONAŁA KOMUNIKACJA/ CIS...

74.75 m² 4 pokoje 6 piętro

Mieszkania

513383108

239.000 zł

Obniżka ceny! Bliźniak z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Bliźniak z czerwonej cegły - z ogródkiem - z widokiem na rzekę - ul. Rzeczna, CzaplinekDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Of...

94.69 m² 2 pokoje

Domy

513383144

325.000 zł

M5 - Osiedle Orła Białego

Sprzedaż | Wielkopolskie

Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w ...

58 m² 4 pokoje 6 piętro

Mieszkania

531030345

189.000 zł

Działka z murowanym Domkiem 30m2. Blisko Wrocławia

Sprzedaż | Dolnośląskie

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI Z DOMKIEM 30m2 ATRAKCYJNA CENA 189 000 ZŁ   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzc...

1328 m²

Działki

798857342

340.000 zł

Działka pod zabudowę 3318 m2 Góry Kazimierz Dolny.

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Na sprzedaż: działka nr 265/2 – obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jedn...

3318 m² 102 zł/m²

Działki

814421079

220.000 zł

Wojszyn - działka budowlana 3163 m² z MPZP

Sprzedaż | Lubelskie | Janowiec

Na sprzedaż działka budowlana – Wojszyn, gm. Janowiec (woj. lubelskie) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powier...

3163 m² 69.5 zł/m²

Działki

814421079

215.000 zł

Siedlisko w otoczeniu natury Borowiec gm Ciepielów

Sprzedaż | Mazowieckie | Ciepielów

Duża działka rolno-budowlana o pow. 5747 m2 z domem oraz druga mniejsza o pow. 374 m2 z dala od miejskiego zgiełku w mal...

50 m² 1 pokoje

Domy

814421079

1.099.000 zł

Działka z WZ pod zabudowę bliźniaczą

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Tylko w naszym biurze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Zapraszam tel. 573-094-074 ...

4862 m²

Działki

573094074

429.000 zł

Działka z WZ i stawem

Sprzedaż | Wielkopolskie

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa z wydanymi WZDziałka zlokalizowana przy głównej drodze - Oborniki-Poznań Zapr...

4480 m²

Działki

573094074

429.000 zł

Białystok, 3-pokojowe mieszkanie

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

61 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576070703

Facebook
Facebook