📢

Ogłoszenia

100.000 zł

Lublin/Ryry - lokal gastronimiczny 120m2

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

ODSTĘ PNE / CESJA LOKALU GASTRONOMICZNEGO - LUBLIN OS. RURY - 120 M2Na odstąpienie w formie cesji w pełni przygotowany l...

120 m² 833.33 zł/m²

Lokale

814421079

770.000 zł

Mieszkanie blisko parku - Zdunów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przyt...

47.53 m² 16200.29 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

835.000 zł

3-pok mieszkanie na Woli Duchackiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej częśc...

62.1 m² 13446.05 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

12.522 zł

Śródmieście: lokal biurowy 417,41m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum W...

417.41 m² 29 piętro

Lokale

731321117

295.000 zł

Przytulne 2 pokoje w Skarszewach

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. K...

42 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533866610

199.000 zł

M4 w Janowcu Wielkopolskim - Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrz...

49.9 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

531030345

749.000 zł

Mieszkanie z pięknym tarasem, wysoki standard

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

<b>Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem | ul. Semaforowa </b>Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustr...

59.6 m² 3 pokoje

Mieszkania

550.000 zł

Bezczynszowe mieszkanie 106m2 ogródek Wieliczka

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia...

106.3 m² 5174.04 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

20.220 zł

Wola - lokal biurowy 818m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 818 m2, na warszawskiej Woli, na 9 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym ...

817 m² 9 piętro

Lokale

731321117

11.088 zł

Wola: lokal biurowy 527,47m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 527,47m2 na 8 piętrze budynku biurowego, w okolicach ul. Towarowej, na war...

527.47 m² 8 piętro

Lokale

731321117

28.735 zł

Wola: lokal biurowy 1105m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 1105 m2 na 17 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli,...

1105 m² 17 piętro

Lokale

731321117

295.000 zł

Dobra lokalizacja, centrum!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Śródmieście - Mazowiecka - dwa pokoje - funkcjonalny układ.Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzch...

47.85 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

503961603

450.000 zł

Duże i jasne m4 na Śródmieściu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Maciej Felske: +48500450237 TYLKO W NASZYM BIURZE!Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ...

63 m² 3 pokoje

Mieszkania

500450237

945.000 zł

Nowy dom 6 pokoi, widok na las, 5 min do Wrocławia

Sprzedaż | Dolnośląskie | Miękinia

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej <b>167m2</b> z garażem (pow...

167 m² 6 pokoje

Domy

700.000 zł

Częstochowa, ul. Wodzickiego | Budynek pod biznes

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje nieruchomość idealną pod działalność, położoną w sercu Częstochowy, przy ulicy Wod...

390 m² 2025.64 zł/m² 1 piętro

Lokale

508 929 508

235.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Osiedle Złote

Sprzedaż | Dolnośląskie | Dzierżoniów

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m², położone na spokojnym i dobrze skomunik...

41.75 m² 2 pokoje

Mieszkania

930.000 zł

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

Sprzedaż | Dolnośląskie | Dzierżoniów

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżo...

68.79 m² 3 pokoje

Mieszkania

689.000 zł

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

63 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

787080805

5.000 zł

3-pok, pełne wyposażenie z ogrodem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do w...

84 m² 59.52 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

559.000 zł

2-pok z balkonem, możliwość na 3-pok, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 m², zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej w Krakowie. Lo...

38.8 m² 14407.22 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook