📢

Ogłoszenia

48.000 zł

Teofilów - hala na parterze, moduł 2540 m2 TEOPARK

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia powierzchnia<b> magazynowo - produkcyjna 2540 m2</b> w północno - zachodniej części Łodzina ter...

2540 m²

Lokale

+48 793 000 555

439.000 zł

Mieszkanie 4 pokoje, drugie piętro, centrum

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na Osi...

62.1 m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

728713127

319.000 zł

Tylko u nas ! Duża uzbrojona działka budowlana.

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż: Wyjątkowa działka budowlana z klimatem - Odry, gm. Czersk Szukasz miejsca, gdzie można zamieszkać blisko pr...

5800 m²

Działki

720885170

139.000 zł

Działki budowlane blisko miasta Starogard Gdański

Sprzedaż | Pomorskie

Działki budowlane o powierzchni 1000-1024 m2 znajdujące się w miejscowości Rokocin.W większości o kształtach prostokątów...

1000 m²

Działki

728768553

3.300 zł

2pok Krowodrza z ogródkiem i parkingiem podziemnym

Wynajem | Małopolskie | Kraków

KROWODRZA - NOWA I KAMERALNA INWESTYCJA. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zl...

45.6 m² 72.37 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

679.500 zł

Dobry standard, taras, widok na zielen

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ...

41.64 m² 16318.44 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

25.493 zł

Mokotów: lokal biurowy 1711m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1711 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. D...

1711 m² 4 piętro

Lokale

731321117

4.891 zł

Ochota: lokal biurowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym ...

362.36 m² 1 piętro

Lokale

731321117

5.599 zł

Ochota: lokal biurowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym ...

414.76 m² 4 piętro

Lokale

731321117

10.683 zł

Mokotów: lokal biurowy 717m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca ...

717 m²

Lokale

731321117

14.020 zł

Mokotów:lokal biurowy 941m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.941 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca...

941 m² 3 piętro

Lokale

731321117

1.300.000 zł

Luksusowy dom z garażem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nowoczesny dom z garażem - Złocieniec, ul. Kresowiaków Cena do negocjacji!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż ...

253.47 m² 6 pokoje

Domy

513383144

135.000 zł

Bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Bezczynszowe mieszkanie na parterze -  3 pokoje - z ogródkiem - na wsi - wieś Będlino, gmina WierzchowoTylko u nas! Ofer...

108.7 m² 3 pokoje

Mieszkania

513383144

100.000 zł

Lublin/Ryry - lokal gastronimiczny 120m2

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

ODSTĘ PNE / CESJA LOKALU GASTRONOMICZNEGO - LUBLIN OS. RURY - 120 M2Na odstąpienie w formie cesji w pełni przygotowany l...

120 m² 833.33 zł/m²

Lokale

814421079

770.000 zł

Mieszkanie blisko parku - Zdunów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przyt...

47.53 m² 16200.29 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

835.000 zł

3-pok mieszkanie na Woli Duchackiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej częśc...

62.1 m² 13446.05 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

12.522 zł

Śródmieście: lokal biurowy 417,41m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum W...

417.41 m² 29 piętro

Lokale

731321117

295.000 zł

Przytulne 2 pokoje w Skarszewach

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. K...

42 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533866610

199.000 zł

M4 w Janowcu Wielkopolskim - Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrz...

49.9 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

531030345

749.000 zł

Mieszkanie z pięknym tarasem, wysoki standard

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

<b>Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem | ul. Semaforowa </b>Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustr...

59.6 m² 3 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook