📢

Ogłoszenia

749.000 zł

Dom Wolnostojący + Garaż + Pom. Gospodarcze OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu ciekawą ofertę nieruchomości - posiadłość (gospodarstwo) - działkę ...

438 m² 1710.05 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

101.568 zł

Działka 1/17 w kompleksie 14 działek z WZ

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/17 o pow. 1472 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ...

1472 m² 69 zł/m²

Działki

mobile GSM: 500 700 758

86.940 zł

Działka 1/16 w kompleksie 14 działek z WZ

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/16 o pow. 1260 m2, położoną w miejscowości Długołęka, ...

1260 m² 69 zł/m²

Działki

mobile GSM: 500 700 758

450.000 zł

Dom Wolnostojący na Dużej Działce

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

DOM W CENIE MIESZKANIA. Polecamy Państwu na sprzedaż Dom Wolnostojący 4 pokojowy o powierzchni użytkowej: 132,30 m2, pow...

138 m² 3260.87 zł/m² 4 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

860.000 zł

Dom Wolnostojący, Garaż, Wiata, Panele

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu DOM WOLNOSTOJĄCY o powierzchni użytkowej: 125 m2, całkowitej: 140 m2 oraz G...

140 m² 6142.86 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

520.000 zł

Dom wolnostojący, bud. gosp. i 2 działki

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu 2 Nieruchomości położone w Przybiernowie. Pierwszą z nich stanowi d...

65 m² 3 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

450.000 zł

Dom Wolnostojący w Nowogardzie w okolicach Jeziora

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

Polecamy Państwu na sprzedaż Dom Wolnostojący 2-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej: ok. 140 m2, na działce o pow. 320...

140 m² 3214.29 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

749.000 zł

Posiadłość Dom i budynki gospodarcze

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

438 m² 1710.05 zł/m² 5 pokoje

Domy

mobile GSM: 500 700 758

409.000 zł

Apartament w Centrum Goleniowa OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamiesz...

37.95 m² 10777.34 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

185.000 zł

Mieszkanie DRUGA EDYCJA 1 ZDJĘCIE

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Suchań

Mieszkanie DRUGA EDYCJA USUNIĘTO ZDJĘCIA POZOSTAWIAJĄC TYLKO JEDNO https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu ...

48.4 m² 3822.31 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

189.000 zł

Mieszkanie 3 Pokojowe na Parterze

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Karlino

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku k...

52.51 m² 3599.31 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

185.000 zł

Mieszkanie 2 Pokojowe bezczynszowe

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Suchań

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, bezczynszowe, położone I piętrze...

48.4 m² 3822.31 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

325.000 zł

Mieszkanie 2 Pokojowe w Nowogardzie OKAZJA

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard

https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem...

40.38 m² 8048.54 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

mobile GSM: 500 700 758

950.000 zł

Dom idealny dla rodziny - Chodzież

Sprzedaż | Wielkopolskie

Dom na sprzedaż - ChodzieżNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Chodzieży. Dom usytuowany jest na dużej, ustawn...

106 m² 4 pokoje

Domy

574961460

130.000 zł

Łokacz Mały – działki budowlane od 1300 m²!

Sprzedaż | Wielkopolskie

Łokacz Mały - ul. Matejki | Teren oznaczony w MPZP jako MN14Cena: 100 zł/m² (przy zakupie kilku działek - możliwość nego...

1300 m²

Działki

513383006

385.000 zł

Mieszkanie o powierzchni 120m2

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Karolina Kubicka Zaleska573 098 029OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w Legni...

523.4 m² 5 pokoje

Mieszkania

573098029

339.000 zł

Mieszkanie bezczynszowe, parter, garaż, ogródek

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować państwu na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w miejscowości Ko...

42 m² 2 pokoje

Mieszkania

728713127

345.000 zł

M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Karolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje / Wysoki Parter - Legnica, blisko Politech...

64.5 m² 3 pokoje

Mieszkania

573098029

2.700 zł

Komfort, styl i lokalizacja 2pok. Krowodrza, Azory

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza /Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane...

37 m² 72.97 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

300.000 zł

Stylowe mieszkanie do własnej aranżacji | gotowe

Sprzedaż | Dolnośląskie

„Nieruchomości Apartament”Ewelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Mieszkanie 2 pokojowe | Chojnów | po remoncie gener...

40.9 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

573087693

Facebook
Facebook