3.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mi...
42 m²
78.57 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
3.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
40 m²
82.5 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
3.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposaż...
42 m²
78.57 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
3.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone ...
42 m²
78.57 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
795.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja p...
63.26 m²
12567.18 zł/m²
3 pokoje
3 piętro
115.000 zł
Na sprzedaz lokal handlowo uslugowy 18 m² Gdansk ul Przywidzka 9Idealna okazja inwestycyjna Lokal handlowo uslugowy o po...
18 m²
728767962
3.350 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,50 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul....
33.5 m²
2 piętro
731321117
2.963 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Plac...
49.39 m²
1 piętro
731321117
10.208 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa Do wynajęcia:319 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa,...
319 m²
731321117
980 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,91 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze ...
16.91 m²
2 piętro
731321117
900.000 zł
Działka inwestycyjna nad morzem - pozwolenie na 6 domków | widok na latarnię | ogrodzona | media doprowadzone | możliwoś...
3001 m²
720885520
1.421 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ...
21.2 m²
1 piętro
731321117
110.000 zł
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 939 mkw. w miejscowości Kalina gm. Gniezno na nowo powstającym osiedlu. Wła...
939 m²
798857383
7.145.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów
NIERUCHOMOŚĆ Z PRZEZNACZENIEM POD KOMERCJE Lokalizacja na obrzeżach Krakowa w Brzeziu niedaleko Centr...
11900 m²
600.42 zł/m²
289.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie M4 położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na X piętrze w bloku po te...
55.7 m²
5188.51 zł/m²
3 pokoje
10 piętro
235.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie M-5, niski blok, 4 piętro. ul. Zielona w Jastrzębiu-Zdroju. Okna PCV, duży balkon, do miesz...
64 m²
3671.88 zł/m²
4 pokoje
4 piętro
620 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i A...
36.5 m²
731321117
4.500 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w o...
10 m²
2 piętro
731321117
7.928 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.208,64 m2 na parterze w hali magazynowo - biurowej na warszawskich Bielanach, w o...
208.64 m²
731321117
1.011 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.72,26 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach...
72.26 m²
2 piętro
731321117