📢

Ogłoszenia

325.000 zł

Kawalerka blisko centrum idealna inwestycja

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łaz...

26 m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

666167722

159.000 zł

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż działka budowlana - Mielno, gmina LipnicaOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 14...

1400 m²

Działki

452515153

276.150 zł

Mieszkanie w nowym apartamentowcu, wysoki standard

Sprzedaż | Pomorskie

Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu | 25,61 m² | Parter | Cicha i spokojna okolica   Oferujemy na sprzedaż funkcj...

25.61 m² 1 pokoje

Mieszkania

728756637

220.000 zł

Tylko u Nas! Działka ROD! Nad Brdą!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościNa sprzedaż działka ROD na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przyst...

500 m²

Działki

510789908

870.000 zł

4-pok ul.Petrażyckiego/m.park.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / inwestycja Petrażyck...

81.24 m² 10709.01 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

85.000 zł

Garaż murowany na Błoniu!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa!!Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszaro...

16.25 m²

Lokale

798857370

1.500 zł

Lokal handlowo usługowy w doskonałej lokalizacji

Wynajem | Wielkopolskie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-handlowego w atrakcyjnej lokalizacji.Lokalizacja: Święta, g...

140 m²

Lokale

573094074

6.000 zł

Julianów - dom o pow. 225 m2 garaż ul. Bema

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia dom wolnostojący o <b>pow. 225 m2</b> na Bałutach w sąsiedztwie <b>Parku Julianowskiego&l...

225 m²

Lokale

+48 793 000 555

6.000 zł

Julianów - dom o pow. 225 m2 garaż ul. Bema

Wynajem | Łódzkie | Łódź

225 m² 5 pokoje

Domy

+48 793 000 555

2.000 zł

LOKAL GABINET PRZYCHODNIA - elastyczne warunki

Wynajem | Małopolskie | Kraków

LOKALE DO WYNAJĘCIA POD GABINETY LEKARSKIE *zdjęcia nalezą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować P...

15 m² 133.33 zł/m² 1 pokoje

Lokale

4.500 zł

LOKAL 90M2 DO WYNAJĘCIA PŁASZÓW BAGRY

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia lokal o pow. 90m2 usytuowany na 1 piętrze wolnostojącego budynku....

90 m² 50 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

2.200 zł

DO WYNAJĘCIA 2 POKOJE RACŁAWICKA / WROCŁAWSKA

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji róg Racławickiej / Wrocławskiej I...

32 m² 68.75 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

760.000 zł

2 pok. +kuchnia, 51m2, Płaszów, Bagry, ogródek

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Part...

50.9 m² 14931.24 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.290.000 zł

3 pok. z potencjałem 4 | Zakrzówek | 78 m² Ruczaj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem | ul. Pychowicka | Zakrzówek | RUCZAJ Ul. Pychowicka...

77.72 m² 16598.04 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

865.000 zł

3 pok o fajnym układzie ul. Wrobela.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i f...

63.06 m² 13717.09 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

985.000 zł

4 pok o fajnym układzie ul. Wrobela.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i f...

72.7 m² 13548.83 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

845.000 zł

2pok 38m Stare Podgórze blisko Centrum Kongresowe

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

STARE PODGÓRZE 2 POKOJOWE ok. 38 m2. BLISKO RONDA MATECZNEGO ...

38 m² 22236.84 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

2.200 zł

M-3 Bartodzieje ul. Głowackiego

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Najem okazjonalny Oferta dostępna od zaraz! Do wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 położone na t...

44 m² 50 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

52 3290390

160.000 zł

Sprzedaż lokalu handlowo-usługowego w Prabutach

Sprzedaż | Pomorskie

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49 m², zlokalizowany w centrum Prabut, przy ul. Warszawskiej...

49 m²

Lokale

513383034

315.000 zł

Mieszkanie na sprzedaż – ul. Kopernika

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,40 m², położonego na 4 piętrze w budynku przy...

47.4 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

513383034

Facebook
Facebook