📢

Ogłoszenia

799.000 zł

Dom blisko plaży Jezioraka. Stan deweloperski

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Gotowy do zaprojektowania wedle Twoich marzeń - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony ...

132.03 m² 5 pokoje

Domy

510789934

749.000 zł

Bliźniak na końcu spokojnej ulicy – Brusy!!

Sprzedaż | Pomorskie

Bliźniak na końcu spokojnej ulicy - duża działka 1415 m²Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamknię...

326.35 m² 10 pokoje

Domy

662035771

429.000 zł

Dom z przepięknym widokiem na polanę w Lesie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom w budowie, duża działka w okolicy lasu.OBNIŻKA CENY Tylko 429.000!!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący...

140 m² 5 pokoje

Domy

573095864

869.777 zł

PARTEROWY dom w otoczeniu JEZIOR | garaż | taras

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Parterowy, duży dom w otoczeniu jezior, garaż, taras, wielkie poddaszeSzukasz domu w otoczeniu jezior (Łabędź, Jeziorak)...

145.16 m² 4 pokoje

Domy

513383034

974.000 zł

4-pokojowe mieszkania ul.Sadowa. Wyłaczność.

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Za...

77.95 m² 12495.19 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

849.999 zł

2pok 43 m2 +atresole 20 min spacerem od Rynku

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KRAKÓW- KROWODRZA/ŁOBZÓW UL. SPOKOJNA DOSKONAŁA LOKALIZACJA 15/20 MIN SPACERKIEM OD RYNKU GŁ...

43 m² 19767.42 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

715.000 zł

4 pok nowe budownictwo 65m2 Skawina

Sprzedaż | Małopolskie | Skawina

SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje)...

65 m² 11000 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.490.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedl...

139.84 m² 10655.03 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.299.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle...

139.78 m² 9293.17 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.399.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

139.78 m² 10008.58 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.599.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA - OBNIZKA DO 100 TYS ZŁ Kameralne osiedle,...

139.84 m² 11434.5 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.299.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA - OBNIZKI DO 100 TYS,ZŁ Kameralne osie...

139.78 m² 9293.17 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.399.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osi...

139.78 m² 10008.58 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.399.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

139.78 m² 10008.58 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.299.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSWNNA PROMOCJA - OBNIŻKA DO 100 TYS. ZŁ Kameralne osiedle, g...

139.78 m² 9293.17 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.399.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! WIELKA WIOSENNA PROMOCJA- OBNIŻKA DO 100 TYŚ. ZŁ Kameralne osiedle,...

139.78 m² 10008.58 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.399.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

139.78 m² 10008.58 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.490.000 zł

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! 0% prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

139.84 m² 10655.03 zł/m² 5 pokoje

Domy

5.000 zł

Przestronne biuro/kancelaria do wynajęcia

Wynajem | Śląskie | Gliwice

Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej k...

131 m² 38.17 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Lokale

+48 514 171 514

3.000 zł

Nowoczesne 2 pokojowe/balkon/od zaraz

Wynajem | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow 513 383 108Oferujemy na wynajem komfortowe w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszk...

47.8 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

513383108

Facebook
Facebook