📢

Ogłoszenia

388.000 zł

30 ar działek budowlanych, gm. Czernichów

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadu...

3058 m² 126.88 zł/m²

Działki

370.000 zł

* Dom na wzgórzu w trakcie budowy Dolina Noteci

Sprzedaż | Wielkopolskie

Dom na wzgórzu w spokojnej okolicy z widokiem na Dolinę Noteci.Dom ma powierzchnię 104 m2 i jest gotowy do wykończenia. ...

104 m² 4 pokoje

Domy

575017070

630.000 zł

KLIMATYCZNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z BALKONEM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

GUSTOWNE, SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ORAZ DUŻYM PARKINGIEM L...

37.15 m² 16958.28 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

779.000 zł

* Klimatyczny dom dla dwóch rodzin k/Szubina

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom | dwurodzinny | dwa wejścia | dwa mieszkania | Stanisławka | Szubin | Bydgoszcz | 5 pokoi | parterowy | działka 1000...

122.99 m² 5 pokoje

Domy

575017070

920.000 zł

* Dom dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń - Szubin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom | 173m2 | Szubin | działka 1080m2 | blisko Bydgoszczy | dwa wejścia | dwie rodziny | garaż | wiata | piękny ogródOfe...

173.7 m² 5 pokoje

Domy

575017070

1.499.000 zł

3-pok/Grzegórzki/9piętro/garaż/kom.lok/wysoki stan

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | Grzegórzki - ul. F.Nullo Na ...

57.81 m² 25929.77 zł/m² 3 pokoje 9 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż M-5 ul.Małopolska Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o ...

63 m² 4587.3 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.670.000 zł

Dom wolnostojący w Czarnochowicach/Wieliczka

Sprzedaż | Małopolskie | Czarnochowice

DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arow...

620 m² 4306.45 zł/m² 10 pokoje

Domy

1.198.000 zł

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie

Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w za...

125.43 m² 9551.14 zł/m² 5 pokoje

Domy

4.669 zł

Mokotów: lokal biurowy 322 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 322 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ...

322 m² 5 piętro

Lokale

731321117

5.974 zł

Mokotów: lokal biurowy 412m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 412 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Woło...

412 m² 6 piętro

Lokale

731321117

4.437 zł

Mokotów: lokal biurowy 306 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 306 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ...

306 m² 5 piętro

Lokale

731321117

5.090 zł

Wola: biuro serwisowane dla 4 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy--------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: umeb...

21 m² 2 piętro

Lokale

731321117

8.091 zł

Mokotów: lokal biurowy 558m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 558 m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach u...

558 m²

Lokale

731321117

15.370 zł

Mokotów: lokal biurowy 1060m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 1060 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Woł...

1060 m² 1 piętro

Lokale

731321117

3.990 zł

Wola: biuro serwisowane dla 3 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób, na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, niedaleko Ro...

14 m² 1 piętro

Lokale

731321117

79.000 zł

Działka budowlana 3000 m2 w Siekierce gm. Chotcza

Sprzedaż | Mazowieckie | Siekierka Nowa

Działka budowlana o pow. 3000 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w cichej i malowniczej miejscowości Siekierka Now...

3000 m² 26 zł/m²

Działki

814421079

869.000 zł

2 pokoje z loggią na Bratysławskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-za...

51.14 m² 16992.57 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

7.950 zł

Śródmieście: lokal biurowy 318m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 318 m2 na24 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum ...

318 m² 24 piętro

Lokale

731321117

4.446 zł

Śródmieście:lokal biurowy 228m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

blisko Dworca Centralnego PKP-------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.228 m2 na...

228 m² 9 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook