📢

Ogłoszenia

170.000 zł

Działka 3 000m2 pod lasem w dobrej cenie.

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działka rolna pod lasem o pow. 3 000 m.k...

3000 m² 56.67 zł/m²

Działki

1.407.710 zł

Działka w spokojnej okolicy, możliwość podziału

Sprzedaż | Łódzkie | Dobroń

Działka budowlana z możliwością podziału Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomoś...

7409 m² 190 zł/m²

Działki

2.000.000 zł

Działka z pozwoleniem na budowę 16 apartamentów

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni użytkowej 1662 m2 z pozwoleniem na budowę i projektem ...

1662 m² 1203.37 zł/m²

Działki

4.000.000 zł

Działka z powoleniem na budowę 125 mieszkań

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

BESTATE Nieruchomości ofertuje do sprzedaży działkę z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem pod zabudowę 125 mieszk...

5652 m² 707.71 zł/m²

Działki

395.000 zł

Działka pod zabudowę jednorodzinną, szeregową

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Działka pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, szeregową, bliźniaczą Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biur...

933 m² 423.37 zł/m²

Działki

300.000 zł

Trzy działki, jedna nieruchomość w ŁODZI

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w ob...

2260 m² 132.74 zł/m²

Działki

429.000 zł

Działka usługowa pod działalność

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Działka usługowa w dobrej lokalizacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Pabianice...

829 m² 517.49 zł/m²

Działki

261.120 zł

Budowlana 1280 m.kw, TOP lokalizacja, Kolumna

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Działka pod zabudowę mieszkaniową, Kolumna - Łask BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budow...

1280 m² 204 zł/m²

Działki

268.000 zł

Działka pod usługi lub dom, Dobroń

Sprzedaż | Łódzkie | Dobroń

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy usługowej bądź mieszkaniowej o pow....

2724 m² 98.38 zł/m²

Działki

285.000 zł

Działka budowlana, 1454 m.kw, okolice Pabianic

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1454 m.kw położoną w gminie Pabianice. Zg...

1454 m² 196.01 zł/m²

Działki

698.000 zł

Działka bud.5400 m.kw, dom, bud.gospod.,przy lesie

Sprzedaż | Łódzkie | Janowice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwo...

5400 m² 129.26 zł/m²

Działki

670.000 zł

Nowy domek 70 m2, wykończony do zamieszkania.

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice ofe...

70 m² 9571.43 zł/m² 3 pokoje

Domy

97.000 zł

Działka z możliw.zabudowy, Dobroń Duży

Sprzedaż | Łódzkie | Dobroń

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działka rolna z możliwością zabudowy na ...

5000 m² 19.4 zł/m²

Działki

790.000 zł

Dom deweloperski 122m.kw. w zaciszu zieleni

Sprzedaż | Łódzkie | Wodzierady

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jed...

122.46 m² 6451.09 zł/m² 4 pokoje

Domy

850.000 zł

Dom idealny dla dużej rodziny / pod działaność

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety ...

120 m² 7083.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

720.000 zł

Dom wolnostojący z dużym potencjałem os. Bugaj

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nierucho...

78.37 m² 9187.19 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.131.105 zł

Nowe wille,91m2, Hiszpania

Sprzedaż | Hiszpania

Nowe Wille - Vela Latina Pueblo BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wille w Dolores de Pacheco, w Murcji. Pow...

90.8 m² 12457.11 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.200.000 zł

Dom na Bugaju, duża działka, dobra lokalizacja.

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, al...

231 m² 5194.81 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.361.122 zł

Nowoczesne domy z basenem, nowe,Murcja, Hiszpania.

Sprzedaż | Hiszpania

NOWOCZESNE, KOMFORTOWE DOMY Z BASENEM, MURCIA, HISZPANIA. BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży luksusowy ko...

136 m² 10008.26 zł/m² 3 pokoje

Domy

890.000 zł

Parterowy 195 m.kw z dużym garażem

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni u...

195.4 m² 4554.76 zł/m² 4 pokoje

Domy

Facebook
Facebook