📢

Ogłoszenia

155.000 zł

Nowa cena!Działka inwestycyjna!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie po...

1300 m²

Działki

573095359

140.000 zł

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...

1427 m² 98.11 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

159.000 zł

Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra

Sprzedaż | Małopolskie | Dobra

Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej...

1663 m² 95.61 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

192.000 zł

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...

1600 m² 120 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

155.000 zł

Działka ROD Brodła z domem

Sprzedaż | Małopolskie | Brodła

Na sprzedaż dom ROD w Brodłach, gm. Alwernia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego domu ...

60 m² 2583.33 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

129.000 zł

Działka rolna z drewnianym domem Nowa Wieś

Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś

Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę...

6004 m² 21.49 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

127.000 zł

Działka budowlana Krzyszkowice 8,7 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krz...

868 m² 146.31 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

230.000 zł

Działka budowlana Krzyszkowice 17 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kr...

1689 m² 136.18 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

85.000 zł

Popędzyna działka z możliwośćią uzyskania wz

Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa

Na sprzedaż 25 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne siedliskowe...

2579 m² 32.96 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

198.000 zł

Popędzyna działka z możliwośćią uzyskania WZ

Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa

Na sprzedaż 92 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne zagrodowe ...

9212 m² 21.49 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

129.000 zł

Działka rolna z drewnianym domem Nowa Wieś

Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś

76 m² 1697.37 zł/m² 2 pokoje

Domy

+48 781-366-658

1.820.000 zł

Krzyszkowice dom 260 m2 działka 18 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat m...

260 m² 7000 zł/m² 7 pokoje

Domy

+48 781-366-658

155.000 zł

Działka ROD Brodła z domem

Sprzedaż | Małopolskie | Brodła

60 m² 2583.33 zł/m² 3 pokoje

Domy

+48 781-366-658

3.100 zł

Apartament przy Wrocławskiej

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centru...

40 m² 77.5 zł/m² 2 pokoje 9 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem Ruczaj

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku...

38 m² 60.53 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.215.000 zł

Apartament 81m2 w Bonarka Living

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w bud...

81 m² 15000 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.749.000 zł

Nowy Apartament ul. Kijowska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wy...

68.71 m² 25454.81 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

860.000 zł

Wyjąykowy deweloperski apartment Kokotów 100 m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kokotów

Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziom...

98.3 m² 8748.73 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

470.000 zł

2-pokoje os. Na Stoku - jasna kuchnia, balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonaln...

34.83 m² 13494.11 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

730.000 zł

Wyjątkowe 3-pokojowe Czerwieńskiego Kraków Azory

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku ...

54 m² 13518.52 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 781-366-658

Facebook
Facebook