339.000 zł
Mieszkanie 2 pokoje | Parter | Szwederowo | Balkon | Po remoncie*****TYLKO U NASSzukasz wygodnego mieszkania bez wspinac...
36 m²
2 pokoje
797231329
240.000 zł
Na sprzedaż działka budowlana 3677 m² w malowniczej okolicyOferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3677 m², położoną...
3677 m²
662035771
259.000 zł
Dom w stanie surowym 10 minut od Nakła nad Notecią i Szubina. Tylko w Apartament Nieruchomości! Dom w stanie surowym jak...
81 m²
4 pokoje
513383134
395.000 zł
"Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625 Przestronne 3 pokojowe miesz...
78.6 m²
3 pokoje
3 piętro
797231625
469.000 zł
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2.167 ha w miejscowości Budziszowice gmina Skoki. Prąd i wod...
21677 m²
576440755
409.000 zł
*Nieruchomości Apartament*Anna Krawiec513 383 101 BEZ PODATKU PCC/BEZ PROWIZJI!Inwestycja dostępna dla...
63.3 m²
3 pokoje
1 piętro
513383101
395.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Sprzedaż gotowego lokalu usługowego 45 m² - blisko Placu Bińczyckiego Wyjątkowa okazja na dochodową nieruch...
45.4 m²
8700.44 zł/m²
2 pokoje
890.000 zł
Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 200 m2- Starogard Gdański Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państ...
200 m²
7 pokoje
728713127
145.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 arów w Sławkowicach nieopoda...
1000 m²
145 zł/m²
1.700.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Działka usługowa 1 754 m² | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni...
1754 m²
969.21 zł/m²
625.000 zł
Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamie...
71 m²
2 pokoje
3 piętro
660244448
319.000 zł
Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Tczew, ul. Królowej Jadwigi 1Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienic...
91.5 m²
3 pokoje
2 piętro
728767962
293.000 zł
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowa...
49.6 m²
2 pokoje
728767962
185.600 zł
"Nieruchomości Apartament"Mikołaj Krzyżosiak513 383 116 Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 3 pokojowe mi...
53.38 m²
3 pokoje
513383116
339.000 zł
Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna kawalerka wyposażona i umeblowana gotowa do zamies...
37.67 m²
1 pokoje
2 piętro
660244448
399.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż- w naszym biurze !nowocześnie zaaranżowane dwa pokojowe, nowoczesna aranżacja - ...
36.38 m²
2 pokoje
5 piętro
660244448
319.000 zł
Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż - w naszym biurze !Przestronna kawalerka / możliwością zaaranżowania pokoju z ane...
32.86 m²
1 pokoje
2 piętro
660244448
490.000 zł
Posiadam na sprzedaż mieszkanie na Słonecznym wzgórzu o powierzchni 52m2, które składa się z: -salonu z balkonem, -oddzi...
52 m²
2 pokoje
2 piętro
531472018
109.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Skała
Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, Skała, okolice Krakowa Przedstawiamy Państwu ofertę sprzeda...
198 m²
550.51 zł/m²
6 pokoje
770.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzysztoforzyce
KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o m...
80.58 m²
9555.72 zł/m²
3 pokoje