1.198.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj
Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w za...
125.43 m²
9551.14 zł/m²
5 pokoje
1.190.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 z...
57.35 m²
20749.78 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
3.500 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
<b>English version below</b>Oferuję do wynajęcia <b>od zaraz</b> zadbane mieszkanie dwupoziomowe...
73.8 m²
4 pokoje
3 piętro
3.000 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
<b>Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe/ balkon/ klimatyzacja/ garaż / Olimpia Port ul. Kolumba</b>Oferuję do wy...
55 m²
3 pokoje
2 piętro
2.700 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
<b>Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochr...
48.6 m²
2 pokoje
7 piętro
2.700 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy &l...
70 m²
2 pokoje
1 piętro
2.200 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2....
49 m²
2 pokoje
4 piętro
2.500 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Oferuję do wynajęcia<b> od 1. sierpnia</b> mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocł...
37 m²
2 pokoje
2 piętro
1.700.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Mieroszów
<u>LOKALIZACJA - <b>Kamionka</b>, dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka ...
148 m²
4 pokoje
69.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie
Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1...
1031 m²
66.93 zł/m²
533 510 093
779.000 zł
Sprzedaż | Lubelskie | Jastków
Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 n...
114 m²
6833.33 zł/m²
4 pokoje
814421079
274.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Łukowica
Uzbrojona działka budowlana 19,5 a - Łukowica k. Limanowej Marzysz o własnym domu wśród malowniczych kr...
1949 m²
140.58 zł/m²
4.500 zł
Wynajem | Małopolskie | Proszowice
Hala warsztatowa o pow. 450 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala warsztatowa znajdująca się na parterze budyn...
450 m²
10 zł/m²
2.200.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Studzianki
Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej po...
9459 m²
232.58 zł/m²
99.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Żegocina
Działka budowlana 16 ar | Żegocina | Beskid Wyspowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów , poło...
1600 m²
61.88 zł/m²
110.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52...
1318 m²
83.46 zł/m²
1.700.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Działka usługowa 1 754 m² | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni...
1754 m²
969.21 zł/m²
160.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Działka budowlana o pow. 18 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54...
1809 m²
88.45 zł/m²
185.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 59...
1915 m²
96.61 zł/m²
420.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52...
3704 m²
113.39 zł/m²