📢

Ogłoszenia

15.916 zł

Mokotów: lokal biurowy 198,96m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.198,96 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolic...

198.96 m² 2 piętro

Lokale

731321117

5.193 zł

Ursus: lokal biurowy 81,15m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie,...

81.15 m² 1 piętro

Lokale

731321117

1.273 zł

Wola: biuro 19 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.19 m2 a w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI n...

19 m² 1 piętro

Lokale

731321117

2.520 zł

Bemowo: biuro 36m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach u...

36 m² 3 piętro

Lokale

731321117

799 zł

Mokotów: biurko w coworkingu na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. D...

5 m² 6 piętro

Lokale

731321117

3.300 zł

Mokotów: biuro serwisowane dla 1-2 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja...

8 m² 5 piętro

Lokale

731321117

585 zł

Mokotów: biuro wirtualne na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Doman...

1 m² 6 piętro

Lokale

731321117

388.000 zł

30 ar działek budowlanych, gm. Czernichów

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadu...

3058 m² 126.88 zł/m²

Działki

370.000 zł

* Dom na wzgórzu w trakcie budowy Dolina Noteci

Sprzedaż | Wielkopolskie

Dom na wzgórzu w spokojnej okolicy z widokiem na Dolinę Noteci.Dom ma powierzchnię 104 m2 i jest gotowy do wykończenia. ...

104 m² 4 pokoje

Domy

575017070

630.000 zł

KLIMATYCZNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z BALKONEM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

GUSTOWNE, SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ORAZ DUŻYM PARKINGIEM L...

37.15 m² 16958.28 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

779.000 zł

* Klimatyczny dom dla dwóch rodzin k/Szubina

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom | dwurodzinny | dwa wejścia | dwa mieszkania | Stanisławka | Szubin | Bydgoszcz | 5 pokoi | parterowy | działka 1000...

122.99 m² 5 pokoje

Domy

575017070

920.000 zł

* Dom dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń - Szubin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom | 173m2 | Szubin | działka 1080m2 | blisko Bydgoszczy | dwa wejścia | dwie rodziny | garaż | wiata | piękny ogródOfe...

173.7 m² 5 pokoje

Domy

575017070

1.499.000 zł

3-pok/Grzegórzki/9piętro/garaż/kom.lok/wysoki stan

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | Grzegórzki - ul. F.Nullo Na ...

57.81 m² 25929.77 zł/m² 3 pokoje 9 piętro

Mieszkania

289.000 zł

Na sprzedaż M-5 ul.Małopolska Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o ...

63 m² 4587.3 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.670.000 zł

Dom wolnostojący w Czarnochowicach/Wieliczka

Sprzedaż | Małopolskie | Czarnochowice

DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arow...

620 m² 4306.45 zł/m² 10 pokoje

Domy

1.198.000 zł

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie

Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w za...

125.43 m² 9551.14 zł/m² 5 pokoje

Domy

4.669 zł

Mokotów: lokal biurowy 322 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 322 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ...

322 m² 5 piętro

Lokale

731321117

5.974 zł

Mokotów: lokal biurowy 412m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 412 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Woło...

412 m² 6 piętro

Lokale

731321117

4.437 zł

Mokotów: lokal biurowy 306 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 306 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ...

306 m² 5 piętro

Lokale

731321117

5.090 zł

Wola: biuro serwisowane dla 4 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy--------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: umeb...

21 m² 2 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook