5.300 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
1 miesiąc gratis dla umowy na 12 miesięcy--------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: umeb...
21 m²
2 piętro
731321117
370.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...
74 m²
5000 zł/m²
3 pokoje
571 322 774
3.000.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej,...
18870 m²
158.98 zł/m²
343411101
350.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul...
48.23 m²
2 pokoje
3 piętro
571 322 774
125.414 zł
Działka budowlana w centrum Świecia | 859m2 | 146 zł/m2*****TYLKO U NASZbuduj dom dokładnie taki, jak chcesz - w centrum...
859 m²
797231329
470.000 zł
Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji,...
267.23 m²
4 pokoje
513383006
1.100.000 zł
Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To ...
143 m²
4 pokoje
797231329
4.500.000 zł
Na sprzedaż Gotowy biznes, który od pierwszego dnia zarabia.Co zyskujesz- biznes zarabiający od pierwszego dnia- doświad...
620 m²
7258.06 zł/m²
814421079
195.000 zł
Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu ARCHE...
16.26 m²
11.99 zł/m²
2 piętro
814421079
2.000.000 zł
Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina....
54200 m²
36.9 zł/m²
814421079
1.300.000 zł
5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 ...
170 m²
7647.06 zł/m²
5 pokoje
814421079
1.800 zł
Wygodne mieszkanie w spokojnej okolicyMieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchn...
51 m²
2 pokoje
1 piętro
814421079
2.200 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje s...
50 m²
44 zł/m²
2 pokoje
12.500 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 164,73 m2 znajdujący się w eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (W...
164.73 m²
4 piętro
731321117
10.950 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 94,52 m2 na parterze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszaw...
94.52 m²
731321117
12.400 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
dla fryzjera, kosmetyczki, itp------------------Warszawa - do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parter...
110 m²
731321117
1.560 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,6...
15.6 m²
2 piętro
731321117
17.500 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 165 m2 na 3 piętrze warszawskiej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okoli...
165 m²
3 piętro
731321117
2.380 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach...
23.8 m²