📢

Ogłoszenia

1.198.000 zł

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie

Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj

Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w za...

125.43 m² 9551.14 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.190.000 zł

2 pokoje przy ul. Rydlówka / wysoki standard

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 z...

57.35 m² 20749.78 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.500 zł

Dwupoziomowy Apartament w Zielonej Okolicy!

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

<b>English version below</b>Oferuję do wynajęcia <b>od zaraz</b> zadbane mieszkanie dwupoziomowe...

73.8 m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Olimipia Port - 3 pokoje z klima,balkon,m post

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

<b>Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe/ balkon/ klimatyzacja/ garaż / Olimpia Port ul. Kolumba</b>Oferuję do wy...

55 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

2 pokoje w Centrum z widokiem na Odrę, ul. Kurkowa

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

<b>Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochr...

48.6 m² 2 pokoje 7 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Piekne mieszkanie z duszą przy Placu Grunwaldzkim

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy &l...

70 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.200 zł

Ciche 2 pokoje z oddzielna kuchnią

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2....

49 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.500 zł

Nowoczesne Wnętrze na Starym Mieście

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Oferuję do wynajęcia<b> od 1. sierpnia</b> mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocł...

37 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.700.000 zł

Pasywny Dom w Zaciszu Trzech Gór...

Sprzedaż | Dolnośląskie | Mieroszów

<u>LOKALIZACJA - <b>Kamionka</b>, dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka ...

148 m² 4 pokoje

Domy

69.000 zł

Działka na sprzedaż,Gąbinek

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Gąbinek, gmina Lubanie. Nieruchomość o powierzchni 0,1031 ha (1...

1031 m² 66.93 zł/m²

Działki

533 510 093

779.000 zł

Siedlisko 44 a w Ożarowie gm. Jastków (lubelskie).

Sprzedaż | Lubelskie | Jastków

Siedlisko 44 ary z domem drewnianym ( po generalnej przebudowie w 2008r.) wykonanym z bali, kryty gontem o pow. 95 m2 n...

114 m² 6833.33 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

274.000 zł

Działka budowlana w Łukowicy k/Limanowej

Sprzedaż | Małopolskie | Łukowica

Uzbrojona działka budowlana 19,5 a - Łukowica k. Limanowej Marzysz o własnym domu wśród malowniczych kr...

1949 m² 140.58 zł/m²

Działki

4.500 zł

Warsztat o pow. 450 m2 w centrum Proszowic!

Wynajem | Małopolskie | Proszowice

Hala warsztatowa o pow. 450 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala warsztatowa znajdująca się na parterze budyn...

450 m² 10 zł/m²

Lokale

2.200.000 zł

Teren inwestycyjny | zjazd z S8 | 9 459 m²

Sprzedaż | Łódzkie | Studzianki

Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej po...

9459 m² 232.58 zł/m²

Działki

99.000 zł

Działka pod dom | 16 ar | Beskid Wyspowy

Sprzedaż | Małopolskie | Żegocina

Działka budowlana 16 ar | Żegocina | Beskid Wyspowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów , poło...

1600 m² 61.88 zł/m²

Działki

110.000 zł

Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52/1 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 13 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52...

1318 m² 83.46 zł/m²

Działki

1.700.000 zł

Działka usługowa 1754 m² |ul.Klasztorna|inwestycja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka usługowa 1 754 m² | Kraków - ul. Klasztorna | inwestycja Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni...

1754 m² 969.21 zł/m²

Działki

160.000 zł

Działka budowlana o pow. 18 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/1 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 18 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54...

1809 m² 88.45 zł/m²

Działki

185.000 zł

Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 59/1 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 59...

1915 m² 96.61 zł/m²

Działki

420.000 zł

Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52/2 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 52...

3704 m² 113.39 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook