📢

Ogłoszenia

630.000 zł

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54/2 położ

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 54...

5322 m² 118.38 zł/m²

Działki

145.000 zł

Podolany - działka budowlana o pow. 10 arów! Działka budowlana o pow. 10 arów położona w Podolanach, gmina Ka

Sprzedaż | Małopolskie | Podolany

Podolany - działka budowlana o pow. 10 arów! Działka budowlana o pow. 10 arów położona w Podolanach, gmina Kalwari...

1004 m² 144.42 zł/m²

Działki

95.000 zł

Kamionna - działka 12 arów w Beskidzie Wyspowym!

Sprzedaż | Małopolskie | Trzciana

Kamionna, gm. Trzciana, działka budowlana o pow. 12 arów. Działka budowlana o pow. 12 arów położona w miejscow...

1226 m² 77.49 zł/m²

Działki

990.000 zł

Dom wolnostojący + Garaż wolnostojący

Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 114 m2, oddany do użytku w 2015 roku - gotowy do zami...

114 m² 8684.21 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.200 zł

2 pok mieszkanie przy DH Wanda!

Wynajem | Małopolskie | Kraków

2 pokoje z balkonem po remoncie | DH Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2...

38 m² 57.89 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

3.400.000 zł

Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny

Sprzedaż | Małopolskie | Sułkowice

Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny | Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość poło...

631.15 m² 5386.99 zł/m² 11 pokoje

Domy

2.500 zł

Wynajem | 3 pok | 47m2 | balkon | os. Wysokie

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje | 47 m² | balkon | 1 piętro | os. Wysokie | Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie...

47 m² 53.19 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

690.000 zł

2 pokoje 64,7 m² | balkon | golf | Paczółtowice

Sprzedaż | Małopolskie | Paczółtowice

2 pokoje 64,72 m² | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mi...

64.72 m² 10661.31 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

399.000 zł

Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² ,

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytk...

23.1 m² 17272.73 zł/m² 1 pokoje 9 piętro

Mieszkania

495.000 zł

2 pok 35 m² | panoramiczny widok | Kazimierzowskie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków...

35.5 m² 13943.66 zł/m² 2 pokoje 10 piętro

Mieszkania

1.653.350 zł

CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO – WYJĄTKOWA INWESTYCJA  

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy...

80.28 m² 20594.79 zł/m² 5 pokoje 2 piętro

Mieszkania

550.000 zł

2 pokoje 38 m² | balkon | Bieńczyce | blisko DHW

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje | 38 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Bieńczyce - os. Przy Arc...

38.52 m² 14278.3 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

1.170.413 zł

CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO – WYJĄTKOWA INWESTYCJA  

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

67.14 m² 17432.42 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.411.460 zł

CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO – WYJĄTKOWA INWESTYCJA  

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlo...

80.28 m² 17581.71 zł/m² 5 pokoje 1 piętro

Mieszkania

335.000 zł

MIESZKANIE Z GARAŻAMI I DZIAŁKAMI PRZYBYCHOWO

Sprzedaż | Wielkopolskie

Mieszkanie 2 pokoje z działką, duży garaż, piwnica, Na sprzedaż przytulnie i gustownie wykończone 2-pokojowe mieszkanie ...

47.2 m² 2 pokoje

Mieszkania

573098565

1.298.000 zł

208 m2 dwa poziomy w samym sercu Trzebnicy

Sprzedaż | Dolnośląskie

Dom w centrum Trzebnicy z lokalem usługowymNa sprzedaż wielofunkcyjna kamienica w doskonałej lokalizacji.Znajduje się w ...

207.44 m² 3 pokoje

Domy

570644040

1.090.000 zł

Pensjonat z potencjałem/Powroźnik-Muszyna-Krynica

Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować obiekt / pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w m...

380 m² 2868.42 zł/m²

14.000 zł

Lokal usługowo-biurowy, 170 m², Zabłocie, parter

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal usługowo-biurowy / 170 m² / Zabłocie / parter / witryny / 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal ...

170 m² 82.35 zł/m²

Lokale

16.800 zł

Powierzchnie biurowe, szkolne na Starym Mieście

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto)....

210 m² 80 zł/m² 2 piętro

Lokale

5.500 zł

Nowy obiekt handlowy-usługowy-biurowy / Liszki

Wynajem | Małopolskie | Liszki

*zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy / usługowy / biurowy ...

260 m² 21.15 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

Facebook
Facebook