📢

Ogłoszenia

2.350.000 zł

Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką

Sprzedaż | Małopolskie | Ochojno

Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieru...

235.9 m² 9961.85 zł/m² 5 pokoje

Domy

689.000 zł

Sprzedam, 2-osobne pokoje. os. Piastów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z BALKONEM NA OS.PIASTÓW - MISTRZEJOWICE Tylko w naszym biurze. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o po...

45.83 m² 15033.82 zł/m² 2 pokoje 8 piętro

Mieszkania

3.962 zł

Mokotów: lokal biurowyna 54,36m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.54,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gag...

54.36 m² 2 piętro

Lokale

731321117

145.000 zł

Mieszkanie w bliskiej odległości od jeziora!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Nieruchomości Apartament przedstawia mieszkanie o powierzchni 55,25 m² z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, położon...

55.25 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533844870

460.000 zł

Drewniany wiejski dom w Borach Tucholskich

Sprzedaż | Pomorskie

KONTAKT:Marta WolfTel. 720-885-170Marzy Ci się drewniany wiejski dom z duszą w spokojnej okolicy ?To zdecydowanie ta ofe...

159 m² 3 pokoje

Domy

720885170

49.000 zł

Działka budowlana pod Barcinem w dobrej cenie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka pod budowę domu w dobrej cenie! Działka o powierzchni 1053mkw. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przes...

1020 m²

Działki

696909514

900.000 zł

Kraków, apartament al. 29 Listopada

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ...

52 m² 17307.69 zł/m² 3 pokoje 7 piętro

Mieszkania

260.000 zł

duża działka rolna przy A8

Sprzedaż | Dolnośląskie

Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolna o dużej powierzchni, położoną w Oleśnicy (rejon Rataje / Oleśnica Zachód), w...

5950 m²

Działki

578199800

1.250.000 zł

Komfortowy apartament o powierzchni 200m2

Sprzedaż | Śląskie | Gliwice

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na...

201.42 m² 6205.94 zł/m² 6 pokoje 2 piętro

Mieszkania

+48 514 171 514

180.000 zł

Atrakcyjna działka pod budowę domu tylko 150zł/mkw

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500 mkw. w miejscowości Mochle.Działka w kształcie prostoką...

1500 m²

Działki

510789893

3.500.000 zł

Kompleks działek budowlanych nad Notecią!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kompleks działek budowlanych nad Notecią! 15 minut od Bydgoszczy! **Na sprzedaż kompleks działek budowlanych - 7 ha pod ...

70000 m²

Działki

798857370

3.000.000 zł

Osiedle Błękitne/6 domów/Idealnie dla inwestora

Sprzedaż | Dolnośląskie

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!"Nieruchomości Apartament"Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż rozpoczęte...

1287 m² 5 pokoje

Domy

533620660

335.000 zł

Działka 3000m2 przy DW221 - Lubań

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3000 m², położona w miejscowości Lubań (gmina Nowa Karczma), bezpośredn...

2978 m²

Działki

510789935

856.000 zł

Dom szeregowy na Tarninowie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693   Dom szeregowy na Tarninowie. Cena do negocjacji! N...

96.97 m² 4 pokoje

Domy

573087693

660.000 zł

Dom z lokalem pod biznes i domkami letniskowymi

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący w centrum Czaplinka - własny ogród, garaż, taras i dodatkowy dochód z najmu - ul. Drahimska, CzaplinekO...

256.8 m² 4 pokoje

Domy

513383144

130.000 zł

Cena do negocjacji!

Sprzedaż | Wielkopolskie

Dom z czerwonej cegły na wsi - z ogródkiem - wieś Czernice, gm. ZakrzewoObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.N...

220 m² 5 pokoje

Domy

513383144

180.000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, na parterze - na wsi - do remontu - KłębowiecObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłą...

54.76 m² 2 pokoje

Mieszkania

513383144

690.000 zł

Nowoczesny i przestronny bliźniak, Pelplin

Sprzedaż | Pomorskie

Dom bliźniak w Pelplinie - 183 m² + poddasze użytkowe ok. 50 m²Na sprzedaż prezentujemy Państwu przestronny i nowoczesny...

230 m² 5 pokoje

Domy

513383142

155.000 zł

Nowa cena!Działka inwestycyjna!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie po...

1300 m²

Działki

573095359

140.000 zł

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...

1427 m² 98.11 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

Facebook
Facebook