4.900 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej pre...
57 m²
85.96 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
8.700 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położ...
109 m²
79.82 zł/m²
420.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim są...
22.1 m²
19004.52 zł/m²
-1 piętro
749.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Liszki
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...
3000 m²
249.67 zł/m²
598.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Lednica Górna
Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Ledn...
3003 m²
199.13 zł/m²
240.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
2000 m²
120 zł/m²
415.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Maciejowice
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrz...
1300 m²
319.23 zł/m²
7.500 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchn...
180 m²
41.67 zł/m²
4 pokoje
1.450.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zelczyna
Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i p...
141 m²
10283.69 zł/m²
5 pokoje
1.090.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Pow...
380 m²
2868.42 zł/m²
14 pokoje
1.995.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka
Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej, zagospodarow...
220 m²
9068.18 zł/m²
5 pokoje
2.500.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkani...
260 m²
9615.38 zł/m²
11 pokoje
990.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcy...
191 m²
5183.25 zł/m²
5 pokoje
630.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą skł...
90.6 m²
6953.64 zł/m²
3 pokoje
2.200 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje s...
50 m²
44 zł/m²
2 pokoje
3.200 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
*Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowic...
38 m²
84.21 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
2.900 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - ...
54.68 m²
53.04 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
5.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do w...
84 m²
59.52 zł/m²
3 pokoje
2.200 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mies...
36 m²
61.11 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
2.800 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w śc...
40 m²
70 zł/m²
1 pokoje
2 piętro