159.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Dobra
Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej...
1663 m²
95.61 zł/m²
+48 781-366-658
192.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pcim
Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...
1600 m²
120 zł/m²
+48 781-366-658
155.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brodła
Na sprzedaż dom ROD w Brodłach, gm. Alwernia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego domu ...
60 m²
2583.33 zł/m²
+48 781-366-658
129.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś
Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę...
6004 m²
21.49 zł/m²
+48 781-366-658
127.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krz...
868 m²
146.31 zł/m²
+48 781-366-658
230.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kr...
1689 m²
136.18 zł/m²
+48 781-366-658
85.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa
Na sprzedaż 25 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne siedliskowe...
2579 m²
32.96 zł/m²
+48 781-366-658
198.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa
Na sprzedaż 92 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne zagrodowe ...
9212 m²
21.49 zł/m²
+48 781-366-658
129.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś
76 m²
1697.37 zł/m²
2 pokoje
+48 781-366-658
1.820.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice
Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat m...
260 m²
7000 zł/m²
7 pokoje
+48 781-366-658
155.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Brodła
60 m²
2583.33 zł/m²
3 pokoje
+48 781-366-658
3.100 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centru...
40 m²
77.5 zł/m²
2 pokoje
9 piętro
2.300 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku...
38 m²
60.53 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
1.215.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w bud...
81 m²
15000 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
1.749.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wy...
68.71 m²
25454.81 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
860.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kokotów
Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziom...
98.3 m²
8748.73 zł/m²
5 pokoje
1 piętro
+48 781-366-658
470.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonaln...
34.83 m²
13494.11 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
+48 781-366-658
730.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku ...
54 m²
13518.52 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
+48 781-366-658
580.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Atrakcyjna kawalerka 30,49 m² z balkonem i jasną kuchnią Kraków Czyżyny os. Akademickie Na sprzedaż f...
30 m²
19333.33 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
+48 781-366-658
1.850.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica...
98.81 m²
18722.8 zł/m²
4 pokoje
4 piętro
+48 781-366-658