📢

Ogłoszenia

4.900 zł

Lokal usługowy w sercu Krakowa – Karmelicka

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej pre...

57 m² 85.96 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Lokale

8.700 zł

Grzegórzki – ul. Dąbska | Lokal 109 m² na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położ...

109 m² 79.82 zł/m²

Lokale

420.000 zł

Lokal użytkowy / 22 m² / Lubicz / centrum

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 22 m², położony w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Lubicz - w bezpośrednim są...

22.1 m² 19004.52 zł/m² -1 piętro

Lokale

749.000 zł

Widokowa działka / wzgórze - las / MPZP

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzin...

3000 m² 249.67 zł/m²

Działki

598.000 zł

Widokowa działka rolno-budowlana 30 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Lednica Górna

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Ledn...

3003 m² 199.13 zł/m²

Działki

240.000 zł

Widokowa działka w sasiędztwie lasu / MPZP / 20 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

2000 m² 120 zł/m²

Działki

415.000 zł

Działka budowlana w Maciejowicach 13ar

Sprzedaż | Małopolskie | Maciejowice

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrz...

1300 m² 319.23 zł/m²

Działki

7.500 zł

Dom do wynajęcia - Swoszowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchn...

180 m² 41.67 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.450.000 zł

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna

Sprzedaż | Małopolskie | Zelczyna

Dom bliźniak / 141 m² / działka 600 m² / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i p...

141 m² 10283.69 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.090.000 zł

Dom wielorodzinny / pensjonat / Powroźnik

Sprzedaż | Małopolskie | Powroźnik

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Pow...

380 m² 2868.42 zł/m² 14 pokoje

Domy

1.995.000 zł

Dom w Wieliczce - wysoki standard - taras - ogród

Sprzedaż | Małopolskie | Wieliczka

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m², położony na dużej, zagospodarow...

220 m² 9068.18 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.500.000 zł

4 niezależnie miszkania / świetna lokalizacja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkani...

260 m² 9615.38 zł/m² 11 pokoje

Domy

990.000 zł

Zadbany dom na pięknej działce / potencjał

Sprzedaż | Małopolskie | Brzeźnica

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcy...

191 m² 5183.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

630.000 zł

SWOSZOWICE, DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 3 POK

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą skł...

90.6 m² 6953.64 zł/m² 3 pokoje

Domy

2.200 zł

2-pok, logga, osobna kuchnia, od zaraz, dobra cena

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje s...

50 m² 44 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

3.200 zł

Całkowicie nowe / 1 wynajem / NOHO

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowic...

38 m² 84.21 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.900 zł

2 pokoje / osobna kuchnia / Przewóz – Płaszów

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - ...

54.68 m² 53.04 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

5.000 zł

3-pok, pełne wyposażenie z ogrodem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do w...

84 m² 59.52 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

2.200 zł

Umeblowane 2pok z balkonem, TV + Netflix

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mies...

36 m² 61.11 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.800 zł

Mieszkanie po remoncie/bezczynszowe/Stare Miasto

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w śc...

40 m² 70 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook