📢

Ogłoszenia

2.500 zł

2-pok, ul. Królewska, parking dla mieszkańców

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA / u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimi...

55 m² 45.45 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

2.600 zł

Wynajmę 3-pok, doskonała lokalizacja

Wynajem | Małopolskie | Kraków

PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lok...

67 m² 38.81 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.650 zł

3-pok z garażem, balkon - dla rodziny

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurd...

52.7 m² 50.28 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.500 zł

Wynajmę 3-pok z balkonem, zwierzęta ok

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąc...

57 m² 43.86 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.700 zł

3 pok | os. Dywizjonu 303 | do wprowadzenia

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończo...

51 m² 52.94 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

4.900 zł

Wynajmę, przestronne w doskonałej lokalizacji

Wynajem | Małopolskie | Kraków

ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - ...

57 m² 85.96 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

540.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie, lokal, dobra lokalizacja

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetne...

42.41 m² 12732.85 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

990.000 zł

3 pok / po remoncie/os. Teatralne

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania si...

68.8 m² 14389.53 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

619.000 zł

Gotowe do wejścia | 2 pok | duży balkon | parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,93 m 2 położone na I piętrze budynku z 2013 roku (oddany do użytkow...

46 m² 13456.52 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

465.000 zł

Kawalerka po generalnym remoncie z balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie | 21 m² | balkon | ul. Mogilska | go...

21 m² 22142.86 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

689.000 zł

2 pokoje / Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne Układ i powierzchnia: ...

47.52 m² 14499.16 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

835.000 zł

3-pok mieszkanie na Woli Duchackiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej częśc...

62.1 m² 13446.05 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

849.000 zł

3-pok dla rodziny, osobna kuchnia, do wprowadzenia

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z ...

65 m² 13061.54 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.790.000 zł

Wysoki standard/widok na Park Lotników/sauna/klima

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park ...

79.07 m² 22638.17 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

609.000 zł

Sprzedam 2-pok/garaż/kom.lok/Górka Narodowa 42,8m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 pokoje / osobna kuchnia / ul. Macieja Słomczyńskiego / szybki tramwaj / gotowe do wejścia / garaż / komórka lokat...

42.8 m² 14228.97 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

578.000 zł

2-pok | po remoncie | niski czynsz | piwnica

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym ...

36.19 m² 15971.26 zł/m² 2 pokoje 10 piętro

Mieszkania

1.150.000 zł

40m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

46 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

699.000 zł

Sprzedam mieszkanie 62m2 z dużą piwnicą (3pok)

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale roz...

62.46 m² 11191.16 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

2.812.500 zł

125m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na i...

125 m² 22500 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.050.000 zł

36m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

42 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook