📢

Ogłoszenia

3.000.000 zł

Osiedle Błękitne/6 domów/Idealnie dla inwestora

Sprzedaż | Dolnośląskie

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!"Nieruchomości Apartament"Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż rozpoczęte...

1287 m² 5 pokoje

Domy

533620660

335.000 zł

Działka 3000m2 przy DW221 - Lubań

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3000 m², położona w miejscowości Lubań (gmina Nowa Karczma), bezpośredn...

2978 m²

Działki

510789935

856.000 zł

Dom szeregowy na Tarninowie

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693   Dom szeregowy na Tarninowie. Cena do negocjacji! N...

96.97 m² 4 pokoje

Domy

573087693

660.000 zł

Dom z lokalem pod biznes i domkami letniskowymi

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący w centrum Czaplinka - własny ogród, garaż, taras i dodatkowy dochód z najmu - ul. Drahimska, CzaplinekO...

256.8 m² 4 pokoje

Domy

513383144

130.000 zł

Cena do negocjacji!

Sprzedaż | Wielkopolskie

Dom z czerwonej cegły na wsi - z ogródkiem - wieś Czernice, gm. ZakrzewoObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.N...

220 m² 5 pokoje

Domy

513383144

180.000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, na parterze - na wsi - do remontu - KłębowiecObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłą...

54.76 m² 2 pokoje

Mieszkania

513383144

690.000 zł

Nowoczesny i przestronny bliźniak, Pelplin

Sprzedaż | Pomorskie

Dom bliźniak w Pelplinie - 183 m² + poddasze użytkowe ok. 50 m²Na sprzedaż prezentujemy Państwu przestronny i nowoczesny...

230 m² 5 pokoje

Domy

513383142

155.000 zł

Nowa cena!Działka inwestycyjna!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie po...

1300 m²

Działki

573095359

140.000 zł

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...

1427 m² 98.11 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

159.000 zł

Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra

Sprzedaż | Małopolskie | Dobra

Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej...

1663 m² 95.61 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

192.000 zł

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 ar

Sprzedaż | Małopolskie | Pcim

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzc...

1600 m² 120 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

155.000 zł

Działka ROD Brodła z domem

Sprzedaż | Małopolskie | Brodła

Na sprzedaż dom ROD w Brodłach, gm. Alwernia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży murowanego domu ...

60 m² 2583.33 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

129.000 zł

Działka rolna z drewnianym domem Nowa Wieś

Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś

Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę...

6004 m² 21.49 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

127.000 zł

Działka budowlana Krzyszkowice 8,7 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krz...

868 m² 146.31 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

230.000 zł

Działka budowlana Krzyszkowice 17 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kr...

1689 m² 136.18 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

85.000 zł

Popędzyna działka z możliwośćią uzyskania wz

Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa

Na sprzedaż 25 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne siedliskowe...

2579 m² 32.96 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

198.000 zł

Popędzyna działka z możliwośćią uzyskania WZ

Sprzedaż | Małopolskie | Szczurowa

Na sprzedaż 92 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne zagrodowe ...

9212 m² 21.49 zł/m²

Działki

+48 781-366-658

129.000 zł

Działka rolna z drewnianym domem Nowa Wieś

Sprzedaż | Małopolskie | Nowa Wieś

76 m² 1697.37 zł/m² 2 pokoje

Domy

+48 781-366-658

1.820.000 zł

Krzyszkowice dom 260 m2 działka 18 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat m...

260 m² 7000 zł/m² 7 pokoje

Domy

+48 781-366-658

155.000 zł

Działka ROD Brodła z domem

Sprzedaż | Małopolskie | Brodła

60 m² 2583.33 zł/m² 3 pokoje

Domy

+48 781-366-658

Facebook
Facebook