910.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Piękna działka 2050 m2 ze ścianą lasu, osiedle Miedzyń Polecam pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni...
2050 m²
443.9 zł/m²
52 329 03 90
3.800 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajmu dom o powierzchni 150m2 w pobliżu ulicy Smoleńskiej dla max 11 osób Dom umeblowany z dużą ilością łó...
150 m²
25.33 zł/m²
4 pokoje
52 329 03 90
25 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Dom przystosowany do noclegów np. dla pracowników, 7 pokoi z łazienkami w pełni umeblowanych, łóżka, szafki nocne, ...
170 m²
0.15 zł/m²
7 pokoje
523290390
1.500 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Pokoje do wynajęcia w dużym domu - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealne dla pracowników, singli, par. Do wynajęcia pok...
20 m²
75 zł/m²
11 pokoje
523290390
1.350.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż przestronny dom wielorodzinny/pensjonat na Miedźyniu, gotowy do inwestycji, który obecnie pełni funkcję wy...
360 m²
3750 zł/m²
14 pokoje
523290390
1.000.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Dom z potencjałem - idealny na działalność i komfortowe zamieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząc...
170 m²
5882.35 zł/m²
4 pokoje
1.300.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż segment środkowy w zabudowie szeregowej Cena: 1 300 000 zł Powierzchnia użytkowa:119,78 m² Liczba po...
119.78 m²
10853.23 zł/m²
5 pokoje
523290390
1.350.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Dom w Bydgoszczy - gotowy do wprowadzenia, nowoczesny styl, doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom piętrowy o powier...
120 m²
11250 zł/m²
4 pokoje
523290390
1.430.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Przedstawiam atrakcyjny dom wolnostojący położony na działce o pow. 672 m2 w spokojnej okolicy na Osiedlu Bielawy, ...
223 m²
6412.56 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
2.000.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Polecam wyjątkowy dom na sprzedaż - działka 2076 m2. Dom o całkowitej ...
430 m²
4651.16 zł/m²
10 pokoje
52 3290390
1.900.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Prezentujemy Państwu na sprzedaż posiadłość położoną na Miedzyniu W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzch...
437.78 m²
4340.08 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
1.950.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż zabytkowa nieruchomość w stylu wizaż, położona w spokojnej dzielnicy willowej na Bielawkach, w pobliżu Un...
272 m²
7169.12 zł/m²
6 pokoje
52 3290390
1.450.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż: Wyjątkowa okazja inwestycyjna w Bydgoszczy na ul. Maciaszka! Oferujemy budynek wielorodzinny z 2016 ro...
217 m²
6682.03 zł/m²
7 pokoje
52 3290390
1.700.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Nieruchomość komercyjna, idealna na prowadzenie działalności gospodarczej z możliwością zamieszkania na osiedlu Bart...
325 m²
5230.77 zł/m²
9 pokoje
52 3290390
1.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia pokój o pow. 14 m2 z balkonem mieszczący się w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim, w bloku na 2 piętrze, ...
14 m²
71.43 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
52 3290390
700 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Mieszkanie 110 m² na kwatery pracownicze na wynajem - dla ok. 15 osób - Bielawy, Bydgoszcz Cena: 700 zł / osoba / m...
110 m²
6.36 zł/m²
3 pokoje
523290390
1.550 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze bloku prz...
32 m²
48.44 zł/m²
1 pokoje
6 piętro
3.900 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Wyjątkowy apartament, 3 pokoje, 120 m² - ul. Gdańska, Bydgoszcz Powierzchnia: 120 m² Czynsz najmu: 3 900 zł / ...
120 m²
32.5 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
523290390
900 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia pokój o pow. 20 m2 położony w domu wielorodzinnym na pierwszym piętrze. Do dyspozycji wspólna ...
14 m²
64.29 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
52 3290390
1.325 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Kawalerka 26 m² w ścisłym centrum - w pełni umeblowana! Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26 m² , p...
26 m²
50.96 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
523290390