📢

Szukaj: Katowice Śląskie

764.448 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

81.84 m² 9340.76 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

824.460 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

78.52 m² 10500 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

505.037 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.59 m² 10840.03 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

785.960 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

80.2 m² 9800 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

519.925 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.58 m² 11161.98 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

505.747 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.94 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

540.433 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

47.15 m² 11461.99 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

632.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.03 m² 10898.98 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

499.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.77 m² 11678 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

696.683 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

70.11 m² 9937 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

550.000 zł

M5 przerobione na M4, Katowice Piotrowice.

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

<i><b>Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie.&lt...

72.12 m² 3 pokoje

Mieszkania

699.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul.Rzepakowa Katowice

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Na sprzedaż mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie przestronne, trzypokoj...

63 m² 11095.24 zł/m² 3 pokoje 7 piętro

Mieszkania

568.453 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

52.62 m² 10802.98 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

717.351 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

75.67 m² 9479.99 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

505.629 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.93 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

394.848 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

31.55 m² 12514.99 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

500.051 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.82 m² 11677.98 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

631.069 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.48 m² 10791.19 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

516.042 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.65 m² 11061.99 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

633.457 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

51.91 m² 12202.99 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook