📢

Ogłoszenia

19.500 zł

Lokal handlowo-usługowy, Bugaj, 282m.kw.

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji na Bugaju w Pab...

282.17 m² 69.11 zł/m² 5 pokoje

Lokale

6.000 zł

Magazyn na obrzeżach Pabianic, blisko S8

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Hala magazynowa w dobrym stanie technicznym BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu magazyn o powierzchn...

400 m² 15 zł/m²

Lokale

1.200 zł

Idealny dla kosmetyczki lub gabinet masażu.

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal dla kosmetyczki lub pod gabinet masażu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje na wynajem estetyczny lokal us...

35 m² 34.29 zł/m² 1 pokoje

Lokale

2.000 zł

Lokal usługowy bez nakładów, centum miasta

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu lokal usługowy o łącznej powierzc...

33.35 m² 59.97 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

2.900 zł

Lokal usługowy, centrum miasta, parter+piwnica

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

100 m² 29 zł/m² 5 pokoje

Lokale

1.620 zł

Wysoka hala z suwnicą, zaplecze, biura

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokale biurowe, zaplecze, magazyny Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nieruchomośc...

95.3 m² 17 zł/m² 3 pokoje

Lokale

1.125 zł

Lokal biurowy w budynku biurowo-magazynowym

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal biurowy w budynku biurowo-magazynowym Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nie...

45 m² 25 zł/m² 3 pokoje

Lokale

1.040 zł

Lokal biurowy w centrum miasta 60 m.kw

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal w centrum miasta z miejscem parkingowym BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu lokal o powierzchni...

65 m² 16 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Lokale

4.825 zł

Lokale biurowe, duży parking

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokale biurowe w budynku biurowo-magazynowym, duży parking BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lo...

192.87 m² 25.02 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

800 zł

Lokale użytkowe w biurowcu Pabianice

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal 20 m.kw w biurowcu, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 u...

20 m² 40 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Lokale

7.410 zł

Lokale użytkowe w biurowcu Pabianice

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal 190 m.kw w biurowcu 7 pomieszczeń, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale użytkowe (7 po...

190 m² 39 zł/m² 7 pokoje 1 piętro

Lokale

2.149 zł

Magazyn, stolarnia w centrum miasta

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Inwestycja: obiekt magazynowy Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Pabianice / Centrum Powierzchnia użytkowa: 215...

215 m² 10 zł/m²

Lokale

308.130 zł

Lokal w Centrum miasta idealny pod usługi, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Lokal w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączn...

62.5 m² 4930.08 zł/m² 2 pokoje

Lokale

2.600.000 zł

Lokal handlowo-usługowy, Bugaj, 282m.kw.

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy pod market w świetnej lokalizacji Pabi...

282.17 m² 9214.3 zł/m² 5 pokoje

Lokale

350.000 zł

Lokal usługowy, centrum miasta, parter+piwnica

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powier...

100 m² 3500 zł/m² 5 pokoje

Lokale

615.000 zł

Budynek pod działaność biurowo-usługową

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/Łasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzed...

247 m² 2489.88 zł/m² 5 pokoje

Lokale

102.640 zł

Działki, cicha, spokojna okolica, lasy

Sprzedaż | Łódzkie | Dłutów

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działki letniskowe z możliwością zabudow...

1283 m² 80 zł/m²

Działki

249.000 zł

Działka z dom.letnisk.i bud.gosp.w otoczeniu lasów

Sprzedaż | Łódzkie | Drużbice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Działka z domkiem letniskowym i budynkiem gospod...

937 m² 265.74 zł/m²

Działki

249.000 zł

Działka pod dom w otoczeniu lasu i natury

Sprzedaż | Łódzkie | Placydów

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Marzysz o domu wśród ciszy i zieleni? ...

1051 m² 236.92 zł/m²

Działki

430.000 zł

Idealna pod dom jednorodzinny

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym m...

938 m² 458.42 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook