📢

Ogłoszenia

1.350.000 zł

Kameralna i nowoczesna zabudowa domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 119 m2 z optymalnie zaaranżowanym przez ar

Sprzedaż | Śląskie | Jaworze

Kameralna i nowoczesna zabudowa domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 119 m2 z optymalnie zaaranżowanym przez ...

120 m² 11250 zł/m² 5 pokoje

Domy

5.500 zł

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry w doskon

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Przestronny, trzypokojowy apartament o pow. ponad 100 m2 z balkonem i 38 m tarasem z bajecznym widokiem na góry ...

102 m² 53.92 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.600 zł

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o p

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkani...

34 m² 47.06 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.900 zł

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament na wysokim

Wynajem | Śląskie | Buczkowice

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament n...

59 m² 49.15 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

2.600 zł

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i bli

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących aktywny styl życia i b...

47 m² 55.32 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Apartament na wynajem w otoczeniu gór!

Wynajem | Śląskie | Wilkowice

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie (sypialnia + salon) w doskonałej lokalizacji w Bystrej, idealne dla osób ceniących ak...

42 m² 54.76 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

3.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powi

Wynajem | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszka...

58 m² 51.72 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.100 zł

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni ofertę idea

Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała

Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni of...

37 m² 56.76 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

477.972 zł

Mieszkanie na zboczu wzgórza w Bielsku-Białej!

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakład...

46.86 m² 10200 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.056.000 zł

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu północn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu półno...

85 m² 24188.24 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

509073956

557.175 zł

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada wzn

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada w...

58.65 m² 9500 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

928.147 zł

SAMANA MANHATTAN Piękna inwestycja w Dubaju, niesamowita w swoich udogodnieniach, a jednocześnie nienaganna w niestandardowych

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

SAMANA MANHATTAN Piękna inwestycja w Dubaju, niesamowita w swoich udogodnieniach, a jednocześnie nienaganna w niest...

37.28 m² 24896.65 zł/m² 1 pokoje 12 piętro

Mieszkania

155.000 zł

Odkryj nową definicję luksusu mieszkalnego w Azizi Venice w Dubai South Poznaj nowy szczyt luksusu mieszkaniowego w Azizi V

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

Odkryj nową definicję luksusu mieszkalnego w Azizi Venice w Dubai South Poznaj nowy szczyt luksusu mieszkaniowego w...

35 m² 4428.57 zł/m² 2 pokoje 10 piętro

Mieszkania

497.000 zł

APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł Powierzchn

Sprzedaż | Śląskie | Wisła

APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł ...

25.87 m² 19211.44 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

280.500 zł

MIESZKANIE NA PARTERZE W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE MIESZKALNYM TUŻ PRZY MORZU Apartament: Nowo Wybudowane Sypialnie: 3 Ł

Sprzedaż | Hiszpania

MIESZKANIE NA PARTERZE W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE MIESZKALNYM TUŻ PRZY MORZU Apartament: Nowo Wybudowane Sypi...

108 m² 2597.22 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

335.000 zł

Designerska, wspaniała nieruchomość w nowym kompleksie w Villajoyosa Nowoczesny kompleks położony w Villajoyosa , Benidorm

Sprzedaż | Hiszpania

Designerska, wspaniała nieruchomość w nowym kompleksie w Villajoyosa Nowoczesny kompleks położony w Villajoyosa , ...

65 m² 5153.85 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.296.835 zł

Golf Suites La Sella. Ekskluzywne mieszkania przy polach golfowych La Sella w miejscowości Denia Apartamenty z 3-ma sypialn

Sprzedaż | Hiszpania

Golf Suites La Sella. Ekskluzywne mieszkania przy polach golfowych La Sella w miejscowości Denia Apartamenty z 3-...

289 m² 7947.53 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

640.000 zł

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszamy do

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,10 m² z dwoma balkonami i garażem | Zielona okolica | Wysoki parter Zapraszam...

61.1 m² 10474.63 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.090.676 zł

Luksusowy apartament w Orihuela Costa. Całkowicie wykończony, piękny, jasny i przestronny apartament z 2 sypialniami, prywa

Sprzedaż | Hiszpania

Luksusowy apartament w Orihuela Costa. Całkowicie wykończony, piękny, jasny i przestronny apartament z 2 sypialni...

75 m² 14542.35 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

524.726 zł

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczeniu

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczen...

48.14 m² 10900 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook