📢

Ogłoszenia

359.000 zł

Częstochowa, Kiedrzyńska | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie pr...

46 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

343411101

1.255.000 zł

Nowoczesny dom, 130m2 , 5 pokoi,Zielone Swoszowice

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dom w zielonej okolicy Krakowa | 3 kondygnacje | ogród 120 m² Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy m...

130 m² 9653.85 zł/m² 5 pokoje

Domy

449.000 zł

lokal usługowy ok. 55,3m2 Stare Miasto!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m² | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlow...

52.3 m² 8585.09 zł/m² 3 pokoje

Lokale

740.000 zł

Lokal handlowy usługowo w dobrej cenie.

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. ...

82.83 m² 8933.96 zł/m² 1 pokoje

Lokale

449.000 zł

lokal usługowy ok. 55,3m2 Stare Miasto!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

52.3 m² 8585.09 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.600 zł

Na wynajem mieszkanie M-3 w Zdroju, blisko Park

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na wynajem mieszkanie M-3 w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, ulica 1 Maja. Salon z wyjściem na balkon, sypia...

45.08 m² 35.49 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

5.657 zł

Ochota: lokal biurowy 419,09m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,09 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym ...

419.09 m² 1 piętro

Lokale

731321117

5.111 zł

Ochota: lokal biurowy 378,66m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.378,66 m2 na warszawskiej Ochocie, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w ok...

378.66 m² 2 piętro

Lokale

731321117

4.965 zł

Ochota: lokal biurowy 367,81m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367,81 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 5 piętrze w nowoczesnym ...

367.81 m² 5 piętro

Lokale

731321117

1.514 zł

Ochota: lokal usługowo-biurowy 112,17m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.112,17 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie ,na parterze w nowo...

112.17 m²

Lokale

731321117

4.428 zł

Ochota:lokal biurowy 328m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.328 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biu...

328 m² 2 piętro

Lokale

731321117

3.434 zł

Ochota: lokal biurowy 254,40m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.254,40 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym ...

254.4 m² 4 piętro

Lokale

731321117

4.439 zł

Ochota: lokal usługowo-biurowy 342 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.342 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie ,na parterze w nowocze...

342 m²

Lokale

731321117

2.877 zł

Ochota:lokal biurowy 213,17m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.213,17 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 3 piętrze w nowoczesnym ...

213.17 m² 3 piętro

Lokale

731321117

4.891 zł

Ochota: lokal biurowy 362,36m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym ...

362.36 m² 1 piętro

Lokale

731321117

5.599 zł

Ochota: lokal biurowy 414,76m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym ...

414.76 m² 4 piętro

Lokale

731321117

1.330.000 zł

Dom Parterowy| 3 sypialnie| Działka 1200m2

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości ApartamentPiotr Świętek tel. 798 857 342Licencja pośrednika nr: 32340 DOM PARTEROWY - 94.41 m2 - 3 SYPIALN...

122.07 m² 4 pokoje

Domy

798857342

1.900.000 zł

Bargły, ul. Zakole | Nieruchomość komercyjna

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o przeznaczeniu usługowo-magaz...

352.35 m² 5392 zł/m²

Lokale

343411101

2.490.000 zł

Dom wolnostojący Wawer-LAS

Sprzedaż | Mazowieckie | Warszawa

Atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 251m2 na zagospodarowanej i zadbanej działce o pow.727mDom znajduje ...

314 m² 7 pokoje

Domy

501-724-826

12.400 zł

Bronowice, 217m2 biur + parking

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na p...

217 m² 57.14 zł/m² 11 pokoje 2 piętro

Lokale

Facebook
Facebook