2.812.500 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na i...
125 m²
22500 zł/m²
7 pokoje
2 piętro
2.100.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...
84 m²
25000 zł/m²
7 pokoje
2 piętro
800.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowio...
32 m²
25000 zł/m²
7 pokoje
2 piętro
599.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dob...
34.6 m²
17312.14 zł/m²
2 pokoje
5.250.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża T...
250 m²
21000 zł/m²
7 pokoje
2 piętro
354.500 zł
Sprzedaż | Podlaskie | Białystok
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...
28.36 m²
2 pokoje
2 piętro
576070705
2.376 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielana...
64.22 m²
1 piętro
731321117
3.405 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.89,62 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w oko...
89.62 m²
731321117
2.020 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.50,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w oko...
50.51 m²
731321117
1.709 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich B...
38.85 m²
731321117
14.007 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biu...
437.72 m²
731321117
10.224 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Do wynajęcia: lokal na magazyn/produkcję o pow.319,53 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazyn...
319.53 m²
731321117
1.250.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
4 pokoje | 82,97 m² | 2 balkony | budynek z 2022 r. | os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzc...
82.97 m²
15065.69 zł/m²
4 pokoje
2 piętro
30.862 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.1028,75 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- bi...
1028.75 m²
731321117
13.113 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 409,81 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- bi...
409.81 m²
731321117
19.156 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.638,54 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biu...
638.54 m²
731321117
595.056 zł
Sprzedaż | Podlaskie | Białystok
53.13 m²
3 pokoje
1 piętro
576070705
838.725 zł
Sprzedaż | Podlaskie | Białystok
105.5 m²
4 pokoje
1 piętro
576070705
596.160 zł
Sprzedaż | Podlaskie | Białystok
51.84 m²
3 pokoje
576070705
131.000 zł
1743 m²
575677996