📢

Ogłoszenia

2.812.500 zł

Okazja inwestycyjna na Starym Mieście, 125m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na i...

125 m² 22500 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.100.000 zł

78m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnow...

84 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

800.000 zł

26m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowio...

32 m² 25000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

599.000 zł

2 pokoje + osobna kuchnia, blisko tramwaj, Park

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dob...

34.6 m² 17312.14 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

5.250.000 zł

250m2 Stare Miasto, Św. Krzyża bez prowizji

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża T...

250 m² 21000 zł/m² 7 pokoje 2 piętro

Mieszkania

354.500 zł

2 pokoje blisko Centrum

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

28.36 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576070705

2.376 zł

Bielany: lokal biurowy 64,22m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielana...

64.22 m² 1 piętro

Lokale

731321117

3.405 zł

Bielany: lokal magazynowy 89,62m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.89,62 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w oko...

89.62 m²

Lokale

731321117

2.020 zł

Bielany: lokal magazynowy 50,51m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.50,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w oko...

50.51 m²

Lokale

731321117

1.709 zł

Bielany: magazyn 38,85 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich B...

38.85 m²

Lokale

731321117

14.007 zł

Bielany: magazyn 437,72m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biu...

437.72 m²

Lokale

731321117

10.224 zł

Bielany: lokal na magazyn/produkcję 319,53m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Do wynajęcia: lokal na magazyn/produkcję o pow.319,53 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazyn...

319.53 m²

Lokale

731321117

1.250.000 zł

4 pokoje| 82,97 m²| 2 balkony| blok 2022| garaż

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

4 pokoje | 82,97 m² | 2 balkony | budynek z 2022 r. | os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzc...

82.97 m² 15065.69 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

30.862 zł

Bielany: magazyn 1028,75m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.1028,75 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- bi...

1028.75 m²

Lokale

731321117

13.113 zł

Bielany: magazyn 409,81m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 409,81 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- bi...

409.81 m²

Lokale

731321117

19.156 zł

Bielany: magazyn 638,54m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.638,54 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biu...

638.54 m²

Lokale

731321117

595.056 zł

3 pokoje blisko Centrum

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

53.13 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

576070705

838.725 zł

Apartament z antresolą

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

105.5 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

576070705

596.160 zł

3 pokoje Antoniuk stan deweloperski

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

51.84 m² 3 pokoje

Mieszkania

576070705