140.000 zł
"Nieruchomości Apartament"Izabella Paprocka☎️ 570 097 070OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !Do sprzedania działka budowlana z...
1082 m²
570097070
1.770.000 zł
"Nieruchomości Apartament"Izabella Paprocka570 097 070 OFERTA DOSTĘPNA TYL...
240 m²
4 pokoje
570097070
163.000 zł
Podmiejski mikroklimat, sąsiedztwo lasu z dala od miejskiego zgiełku, ale do Bydgoszczy autem 10 min. Jeśli szukasz odsk...
1176 m²
608170066
2.950 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
"Nieruchomości Apartament"Izabella Paprocka570 097 070Oferta tylko w Naszym biurze !Do wynajęcia lokal o powierzchni 90...
90 m²
570097070
109.000 zł
Duża działka w spokojnej lokalizacji.Bardzo ładna i duża działka blisko natury. Jeziora suskie i Zalew Koronowski Wielon...
3200 m²
608170066
1.300.000 zł
Oferujemy bardzo ciekawy obiekt magazynowo-produkcyjny z uwagi na fakt możliwości wydzielenia rzeczonej nieruchomości z ...
340 m²
608170066
1.730.000 zł
Prominentna działka pod prestiżową nieruchomość.Przepięknie położona działka gruntowa o jedynej w swoim rodzaju topograf...
9615 m²
608170066
5.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do w...
84 m²
59.52 zł/m²
3 pokoje
599.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Niepołomice
Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane...
39.92 m²
15005.01 zł/m²
2 pokoje
770.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Krzysztoforzyce
KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o m...
74.98 m²
10269.41 zł/m²
3 pokoje
185.000 zł
Działka budowlana ok. 12 arów na obrzeżach miejscowości Niemce Media na działce : Prąd, Woda Pierwsza linia zabudowy...
1162 m²
159.21 zł/m²
814421079
380.000 zł
Sprzedaż | Mazowieckie | Radom
Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w ...
54.3 m²
3 pokoje
2 piętro
814421079
535.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany
Gaj, gm. Mogilany - działka MU 15 min od Krakowa! Gotowa pod budowę domu lub na rozwój biznesu Szukasz miejsca...
785 m²
681.53 zł/m²
10.000 zł
Na wynajem lokal o powierzchni około 250m2 przystosowany pod działalność w zakresie edukacji dzieci - np. przedszkole, ż...
250 m²
40 zł/m²
814421079
16.550 zł
Zadbane lokale usługowo - biurowe wolne od zaraz. !!!ROŻNE POWIERZCHNIE I KONFIGURACJE DOSTĘPNE!!!!Dostępne:Parter:61m2 ...
299 m²
55.35 zł/m²
814421079
8.000 zł
Do wynajęcia bardzo duża powierzchnia biurowa w budynku w okolicy ul. Głuskiej.Obiekt to biuro mieszczące się na 1 piętr...
250 m²
32 zł/m²
1 piętro
814421079
1.400 zł
Lokal do wynajęcia o pow. 75 m2 w do dowolnego zagospodarowania i wykorzystania według potrzeb w atrakcyjnej lokalizacj...
75 m²
22 zł/m²
814421079
3.500 zł
Lokal 2-pokojowy w prestiżowej lokalizacji - Metropolitan Park LublinOpis lokalizacji: os. Konopnickiej, CzubyPrzestronn...
54 m²
65 zł/m²
1 piętro
814421079
4.800 zł
Lokal handlowo-usługowy, parter, przy ul. WrońskiejPosiadamy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w budynku usytuowany...
118 m²
35 zł/m²
1 piętro
814421079
5.500 zł
Na wynajem atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Piłsudskiego – Idealny na Twoją działalność!Oferujemy Państwu wyjątkową...
144.66 m²
38.02 zł/m²
814421079