📢

Ogłoszenia

3.400.000 zł

Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny

Sprzedaż | Małopolskie | Sułkowice

Duży dom 631 m² + 1,76 ha | potencjał inwestycyjny | Sułkowice Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość poło...

631.15 m² 5386.99 zł/m² 11 pokoje

Domy

995.000 zł

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie – Nowa Huta!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kamera...

103 m² 9660.19 zł/m² 5 pokoje

Domy

995.000 zł

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie – Nowa Huta!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

103 m² 9660.19 zł/m² 5 pokoje

Domy

995.000 zł

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie – Nowa Huta!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, ka...

103 m² 9660.19 zł/m² 5 pokoje

Domy

995.000 zł

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie – Nowa Huta!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

103 m² 9660.19 zł/m² 5 pokoje

Domy

995.000 zł

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie – Nowa Huta!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

103 m² 9660.19 zł/m² 5 pokoje

Domy

650.000 zł

KLIMATYCZNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z BALKONEM

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

GUSTOWNE, SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ ORAZ DUŻYM PARKINGIEM L...

37.15 m² 17496.64 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

895.000 zł

WYSOKI STANDARD, KAMERALNY BUDYNEK, 3-POKOJOWE

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

BARDZO ATRAKCYJNE, WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE 3-POKOJOWE Z DUŻYM TARASEM ORAZ MIEJSCEM POSTOJOWYM W...

49.15 m² 18209.56 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

278.000 zł

dom z 18 ar działki w gm. Czernichowie

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

DOM WOLNOSTOJĄCY UL. CZERNICHOWSKA - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży dom z 1970 roku, posadowiony na ...

75.5 m² 3682.12 zł/m² 2 pokoje

Domy

1.100.000 zł

Rodzinne 4 pokoje z balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Rodzinne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 76 m² | 2 piwnice | Kraków - Wola Duchacka Na sprzedaż funkcjonalne i ...

76 m² 14473.68 zł/m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

480.000 zł

2-pok. mieszkanie na os. Kalinowe

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie o pow. 36,15 m2 usytuowane na 10.piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z siedemdziesi...

36.15 m² 13278.01 zł/m² 2 pokoje 10 piętro

Mieszkania

699.000 zł

2 pokojowe, 40m2, Krowodrza ul. Galla

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2-pokojowe mieszkanie 39,5 m² Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonaln...

39.5 m² 17696.2 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.750.000 zł

Budynek handlowo-mieszkanly Centrum Skawiny

Sprzedaż | Małopolskie | Skawina

Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trz...

400 m² 4375 zł/m² 6 pokoje

Lokale

949.000 zł

3-pok/ostatnie piętro/garaż/2 balkony/Ruczaj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

3‑pokojowe mieszkanie na Czerwonych Makach - idealne dla rodziny lub pary pracującej z domu Tylko w naszym...

64.39 m² 14738.31 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

1.499.000 zł

Dom z atrakcyjną działką, Karniowice

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - Atr...

262 m² 5721.37 zł/m² 6 pokoje

Domy

2.000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 pi...

48 m² 41.67 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

95.000 zł

Miejsce postojowe + komórka lokatorska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską - Kraków, Czyżyny, ul. Bolesława Orlińsk...

13.75 m² 6909.09 zł/m²

1.700 zł

Ustawne | Słoneczne | Mieszkanie blisko centrum

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka | 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę...

18.5 m² 91.89 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.119.000 zł

Nowoczesne 2 pok ok 56,2 Centrum Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Doskonała lokalizacja-Centrum Krakowa 10 min spacerkiem Rynek Główny! 2-pokojowe mieszkanie 56,2m² z...

56.18 m² 19918.12 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook