📢

Ogłoszenia

388.000 zł

30 ar działek budowlanych, gm. Czernichów

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadu...

3058 m² 126.88 zł/m²

Działki

928.000 zł

Apartament 33 m² – Rakowicka, wysoki standard

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Luksusowe studio PREMIUM 33 m² - Centrum Krakowa, Stare Miasto *zdęcia należą do właściciela oferty. Of...

32.73 m² 28353.19 zł/m² 1 pokoje 6 piętro

Mieszkania

2.400 zł

Widoczny lokal usługowy - 10m2 - obok Carrefour

Wynajem | Małopolskie | Kraków

DO WYNAJĘCIA LOKAL USŁUGOWY W NOWEJ HUCIE - 19M2 OPIS LOKALU: Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 19m2, ...

19 m² 126.32 zł/m²

Lokale

7.000 zł

LOKAL DO WYNAJĘCIA PRZYCHODNIA-GABINET-SALON

Wynajem | Małopolskie | Kraków

NOWY LOKAL DO WYNAJĘCIA - PRZYCHODNIA - GABINET - SALON - LECZNICA - PRACOWNIA Mam przyjemność zaoferować Państwu ...

165 m² 42.42 zł/m² 7 pokoje

Lokale

2.000 zł

LOKAL GABINET PRZYCHODNIA - elastyczne warunki

Wynajem | Małopolskie | Kraków

LOKALE DO WYNAJĘCIA POD GABINETY LEKARSKIE *zdjęcia nalezą do Właściciela oferty Mam przyjemność zaoferować P...

15 m² 133.33 zł/m² 1 pokoje

Lokale

6.900 zł

Lokal na wynajem 29-listopada, 139m2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m² - ul. 29 Listopada D...

139 m² 49.64 zł/m² 3 pokoje

Lokale

3.500 zł

LOKAL DO WYNAJĘCIA DO WŁASNEJ ARANŻACJI -RUCZAJ

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal do wynajęcia do własnej aranżacji - Ruczaj Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje przyszłego najemcy. ...

70 m² 50 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Lokale

2.600.000 zł

Karczma nad Zalewem Kryspinów!

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Na sprzedaż - Karczma Kryspinów nad Zalewem Kryspinów Cena: 2 600 000 PLN Powierzchnia budynku: 371,6 m² ...

371.6 m² 6996.77 zł/m²

Lokale

4.500 zł

LOKAL 90M2 DO WYNAJĘCIA PŁASZÓW BAGRY

Wynajem | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia lokal o pow. 90m2 usytuowany na 1 piętrze wolnostojącego budynku....

90 m² 50 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

470.000 zł

Centrum Iwanowic Włościańskich, Dom lub lokal

Sprzedaż | Małopolskie | Iwanowice Włościańskie

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W ...

75 m² 6266.67 zł/m² 2 pokoje

Lokale

900.000 zł

Widokowa działka z projektem w Sławkowicach!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Widokowa działka w Sławkowicach z indywidualnym projektem oraz pozwoleniem na budowę. Określone w Miejscowym Planie Z...

4007 m² 224.61 zł/m²

Działki

189.000 zł

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BLISKO KRAKOWA RZESZOTARY

Sprzedaż | Małopolskie | Rzeszotary

Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do K...

1143 m² 165.35 zł/m²

Działki

290.000 zł

900m2, kraków ul. Wadowska

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budo...

1067 m² 271.79 zł/m²

Działki

350.000 zł

Ogrodzona działka budowlana 27ar WADÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem - działki w trakcie podziału Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma pr...

917 m² 381.68 zł/m²

Działki

370.000 zł

Ogrodzona działka budowlana 27ar WADÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budo...

986 m² 375.25 zł/m²

Działki

892.500 zł

Przegorzały, działka z pozwoleniem na budowę,850m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

* Zdjęcia należą do właściciela oferty. Uzbrojona działka 850 m2 z pozwoleniem na budowę w Krakowie ...

850 m² 1050 zł/m²

Działki

370.000 zł

Działka 10,5 ara, gm. Iwanowice- Sieciechowice

Sprzedaż | Małopolskie | Sieciechowice

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka o pow. 25,03 ara w miejscowości Sieciechowice gmin...

2503 m² 147.82 zł/m²

Działki

295.000 zł

Okazja, działka Sidzina,MPZP i warunki dla mediów!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mam do sprzedania dobrze zlokalizowaną, płaską działkę (nr 64) w świetnej cenie, o powierzchni ok. 20 arów (z czego...

1971 m² 149.67 zł/m²

Działki

450.000 zł

Atrakcyjna działka budowlano rolna w gminie Skała

Sprzedaż | Małopolskie | Gołyszyn

Oferta sprzedaży działki w gminie Skała Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w gminie Skała, składającą si...

15000 m² 30 zł/m²

Działki

124.800 zł

Działka na sprzedaż 48 arów gm. Myślenice

Sprzedaż | Małopolskie | Krzyszkowice

Działka 48 arów na sprzedaż w gminie Myślenice. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową dz. 1154/2 w Krzyszkow...

4800 m² 26 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook