📢

Ogłoszenia

594.090 zł

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzi...

42 m² 14145 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

611.634 zł

HISZPANIA , SŁOŃCE, PLAŻA, BŁĘKIT MORZA, A DO TEGO WŁASNE MIESZKANIE JAKO INWESTYCJA, KTÓRE MOŻE PRZYNIEŚĆ ZWROT NA PO

Sprzedaż | Hiszpania

HISZPANIA , SŁOŃCE, PLAŻA, BŁĘKIT MORZA, A DO TEGO WŁASNE MIESZKANIE JAKO INWESTYCJA, KTÓRE MOŻE PRZYNIEŚĆ ZWROT NA ...

60.87 m² 10048.2 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

503.139 zł

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białej u podnóża g&oac

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białe...

42.61 m² 11808 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

310.000 zł

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apartamen

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apar...

25.63 m² 12095.2 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

633.600 zł

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZENIE APARTA

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZEN...

39.6 m² 16000 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

997.000 zł

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położo

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, po...

49 m² 20346.94 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

502.677 zł

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szlak&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szl...

42.42 m² 11850 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

470.000 zł

KOMPLEKS MIESZKANIOWY W LAS LAGUNAS DE MIJAS Wspaniały kompleks mieszkaniowy z widokiem na morze składa się z 82 nieruchom

Sprzedaż | Hiszpania

KOMPLEKS MIESZKANIOWY W LAS LAGUNAS DE MIJAS Wspaniały kompleks mieszkaniowy z widokiem na morze składa się z 82...

55 m² 8545.45 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

627.000 zł

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o

Sprzedaż | Śląskie | Ustroń

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mies...

70.15 m² 8937.99 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

690.360 zł

To kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, na którą składają się: elegancka architektura jednego kamer

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

To kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, na którą składają się: elegancka architektura jednego kam...

41.78 m² 16523.7 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

923.867 zł

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza Komfortowa nieruchomość położona w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, kt&

Sprzedaż | Hiszpania

Mieszkanie z prywatnym ogrodem, 800m od morza Komfortowa nieruchomość położona w nowoczesnym kompleksie mieszkani...

84 m² 10998.42 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

466.830 zł

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacer&

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Inwestycja zaprojektowana na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, które jest ulubionym miejscem spotkań, spacerów i s...

40.95 m² 11400 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

667.650 zł

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo malownicze

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyj...

44.51 m² 15000 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.141.138 zł

Sobha AquaCrest to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera Sobha Real

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

Sobha AquaCrest to prestiżowy projekt mieszkaniowy klasy ultra-luxury , realizowany przez renomowanego dewelopera ...

45 m² 25358.62 zł/m² 1 pokoje 17 piętro

Mieszkania

503.850 zł

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo...

33.59 m² 15000 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

195.000 zł

The Autograph i Series Residence to symbol nowoczesnego luksusu, który redefiniuje panoramę Dubaju swoją ikonową 39-pi

Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj

The Autograph i Series Residence to symbol nowoczesnego luksusu, który redefiniuje panoramę Dubaju swoją ikono...

41 m² 4756.1 zł/m² 2 pokoje 17 piętro

Mieszkania

429.000 zł

ZAINWESTUJ I ZARABIAJ NA APARTAMENCIE W GÓRACH!

Sprzedaż | Małopolskie | Kościelisko

ZAINWESTUJ I ZARABIAJ NA APARTAMENCIE W GÓRACH!!! Mam przyjemność zaoferować wspaniały apartament w doskonałej lo...

19.58 m² 21910.11 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.199.000 zł

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjąt

Sprzedaż | Śląskie | Szczyrk

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania s...

58 m² 20672.41 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.098.344 zł

Nowoczesne apartamenty zaledwie 250 m od plaży El Cura w Torrevieja. Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji. Ten nowo wybud

Sprzedaż | Hiszpania

Nowoczesne apartamenty zaledwie 250 m od plaży El Cura w Torrevieja. Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji. Ten n...

45 m² 24407.64 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

501.509 zł

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W o

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta z dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W...

46.58 m² 10766.62 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook