📢

Ogłoszenia

469.920 zł

Nowa Pradolina

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze ...

48.95 m² 9600 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

691.730 zł

Nowa Pradolina mieszkaniez 2 poziomowe

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

81.38 m² 8500 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

416.780 zł

Chrzanów, ul. Kolonia Stella

Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 64,12 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i ko...

64.12 m² 6500 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

651.955 zł

Nowa Pradolina mieszkaniez 2 poziomowe

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

72.52 m² 8990 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

328.445 zł

Chrzanów, ul. Kolonia Stella

Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,53 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i k...

50.53 m² 6500 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

469.920 zł

Nowa Pradolina

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

48.95 m² 9600 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

691.730 zł

Nowa Pradolina mieszkaniez 2 poziomowe

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

81.38 m² 8500 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

651.955 zł

Nowa Pradolina mieszkaniez 2 poziomowe

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

72.52 m² 8990 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

495.779 zł

Nowa Pradolina mieszkanie z balkonem

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

62.05 m² 7989.99 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

535.788 zł

Nowa Pradolina mieszkanie z ogródkiem

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

54.12 m² 9900 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

469.920 zł

Nowa Pradolina

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

48.95 m² 9600 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

535.788 zł

Nowa Pradolina mieszkanie z ogródkiem

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

54.12 m² 9900 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

691.730 zł

Nowa Pradolina mieszkaniez 2 poziomowe

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

81.38 m² 8500 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

495.780 zł

Nowa Pradolina mieszkanie z ogródkiem

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m² | Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle ...

62.05 m² 7990.01 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

651.955 zł

Nowa Pradolina mieszkaniez 2 poziomowe

Sprzedaż | Małopolskie | Tarnów

72.52 m² 8990 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

325.845 zł

Chrzanów, ul. Kolonia Stella

Sprzedaż | Małopolskie | Chrzanów

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,13 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i ko...

50.13 m² 6500 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

490.000 zł

3 pokoje po remoncie | balkon | 2 piętro | Tczew

Sprzedaż | Pomorskie

3 pokoje po remoncie | balkon | 2 piętro | TczewNa sprzedaż funkcjonalne i gustownie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o ...

61.8 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

728767962

7.599 zł

Wola: umeblowane biuro 67,70m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 67,70 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedalek...

67.7 m² 2 piętro

Lokale

731321117

6.199 zł

Wola: lokal biurowy 56m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 56 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskieg...

56 m² 2 piętro

Lokale

731321117

2.780 zł

Mokotów: biuro serwisowane dla 1-2 osób na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 1-2 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolic...

8 m² 3 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook