📢

Ogłoszenia

790.000 zł

Duży dom gotowy do zamieszkania! Ładna okolica!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Ładny duży dom, gotowy do zamieszkania w spokojnej okolicy!!Oferujemy na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej 170,5...

193 m² 6 pokoje

Domy

573095359

880.000 zł

Dom z 2 lokalami - centrum, Działdowo

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Dom mieszkalno-usługowy w centrum Działdowa - idealny pod inwestycję i do zamieszkania!Lokalizacja - centrum DziałdowaNi...

305 m² 4 pokoje

Domy

513383034

1.215.000 zł

Działka z linią brzegową – Mazury, media, WZ!

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową nad Kanałem Dobrzyckim i Jeziorem Ewingi - w sercu zielonych Mazur, w mie...

11851 m²

Działki

513383034

339.000 zł

2 pokoje po generalnym remoncie, 41,4 m²

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

48.65 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

577112912

405 zł

Praga Północ:biuro wirtualne

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do na Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, pole...

1 m² 2 piętro

Lokale

731321117

14.818 zł

Praga Północ: lokal biurowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okol...

801 m² 4 piętro

Lokale

731321117

7.418 zł

Praga Północ: lokal biurowy na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w oko...

401 m² 2 piętro

Lokale

731321117

4.400 zł

LOKAL USŁUGOWY DO WYNAJĘCIA CZARNOCHOWICE

Wynajem | Małopolskie | Czarnochowice

* zdjęcia należą do Właściciela oferty Oferujemy na wynajem nowy LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 55,11 m² zlokaliz...

55.11 m² 79.84 zł/m² 1 pokoje

Lokale

6.900 zł

Lokal na wynajem 29-listopada, 139m2

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m² - ul. 29 Listopada D...

139 m² 49.64 zł/m² 3 pokoje

Lokale

14.500 zł

Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m2, Balice

Wynajem | Małopolskie | Zabierzów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring ...

325 m² 44.62 zł/m²

Lokale

4.500 zł

Lokal mieszkalno-usługowy w centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² | ul. Wrocławska, Kraków | Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lok...

115 m² 39.13 zł/m² 5 pokoje

Lokale

860.000 zł

Lokal mieszkalno-usługowy w centrum.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, Kraków | 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-...

115 m² 7478.26 zł/m² 5 pokoje

Lokale

2.175.200 zł

Gotowy projekt inwestycja dom pod Krakowem Mników

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

*zdjęcia stanowią wizualizację projektu i zostały udostępnione przez właściciela GOTOWY PROJET INWESTYCYJNY- DZI...

5415 m² 401.7 zł/m²

Działki

189.000 zł

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BLISKO KRAKOWA RZESZOTARY

Sprzedaż | Małopolskie | Rzeszotary

Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do K...

1143 m² 165.35 zł/m²

Działki

578.000 zł

Wspaniała działka budowlana w Książniczkach 21,5a

Sprzedaż | Małopolskie | Książniczki

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek w Książniczkach o łącznej powierzchni 21,5...

2153 m² 268.46 zł/m²

Działki

145.000 zł

Działka w Sławkowicach w znakomitej cenie!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 arów w Sławkowicach nieopoda...

1000 m² 145 zł/m²

Działki

650.000 zł

Atrakcyjna działka budowlana w Libertowie.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej s...

500 m² 1300 zł/m²

Działki

650.000 zł

Atrakcyjna działka budowlana w Libertowie.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

500 m² 1300 zł/m²

Działki

435.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana w zielonym Cholerzynie

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisk...

850 m² 511.76 zł/m²

Działki

420.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Kr...

800 m² 525 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook