3.300.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany
DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,3 HA - WŁOSAŃ - POD KRAKOWEM - POŁUDNIOWA STRONA - 6MU2 - ZABUDOWA BLIŹNIACZA LOKALIZA...
13500 m²
244.44 zł/m²
790.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Laskowa
Na sprzedaż piękna, widokowa działka w Beskidzie Wyspowym, w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Prezent...
13000 m²
60.77 zł/m²
900.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice
Widokowa działka w Sławkowicach z indywidualnym projektem oraz pozwoleniem na budowę. Określone w Miejscowym Planie Z...
4007 m²
224.61 zł/m²
8.200 zł
Wynajem | Małopolskie | Kraków
Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilo...
204 m²
40.2 zł/m²
5 pokoje
2.288.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki
Piękny i gotowy do zamieszkania dom tuż pod Krakowem w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla...
202 m²
11326.73 zł/m²
5 pokoje
779.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany
DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zaró...
300 m²
2596.67 zł/m²
8 pokoje
969.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów
*zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Li...
128 m²
7570.31 zł/m²
5 pokoje
1.150.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Michałowice
Do sprzedania dom 121m2 w Michałowicach w rejonie ulicy Komora. Działka 502m2. Oferowana nieruchomość jest na zam...
121.1 m²
9496.28 zł/m²
4 pokoje
995.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów
*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższon...
108.7 m²
9153.63 zł/m²
5 pokoje
2.500.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy pr...
394 m²
6345.18 zł/m²
8 pokoje
1.508.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kłaj
DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością...
219 m²
6885.84 zł/m²
5 pokoje
1.100.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica ...
181.5 m²
6060.61 zł/m²
4 pokoje
1.480.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Igołomia
Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy pr...
180 m²
8222.22 zł/m²
5 pokoje
4.980.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji...
400 m²
12450 zł/m²
7 pokoje
1.299.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Pielgrzymowice
Dom w Pielgrzymowicach (Michałowice/ Łuczyce/Zielonki), w dobrze skomunikowanej okolicy, z łatwym dojazdem do Krakow...
181.2 m²
7168.87 zł/m²
6 pokoje
2.550.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Niepołomice
Piękny dom blisko Rynku w Niepołomicach Wysoki standard | Doskonała lokalizacja | 900 m od rynku Na sprzedaż wy...
282 m²
9042.55 zł/m²
5 pokoje
2.890.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany
Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o p...
170 m²
17000 zł/m²
4 pokoje
1.865.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Dom | Bliźniak | 156 m² | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudow...
216 m²
8634.26 zł/m²
5 pokoje
999.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Myślenice
Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szere...
81 m²
12333.33 zł/m²
4 pokoje
1.650.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki
Nowoczesny Dom z ogrodem - Brzozówka - koło Krakowa Przestrzeń, światło i komfort życia - dom gotowy na Twój styl....
235.28 m²
7012.92 zł/m²
4 pokoje